Rubriky:

Komerční články

Čeští reprezentanti si jdou pro výhru, věří sázkařská komunita Tipsportu!

Komerční článek - 31. srpna 2015 00:03

Zraněné opory? Nepovedené jaro? Všechno smazáno! Čeští reprezentanti si jdou tentokrát podle největší sázkařské komunity pro plný počet bodů! Na co se nejvíce sází a jaké jsou tipy zkušených sázkařů? Dozvíte se v následujícím článku.

 

Česká reprezentace má před sebou dva zápasy, ve kterých by neměla ztratit ani bod, pokud chce postoupit přímo na ME 2016. Tuší to i borci z největší sázkařské komunity, kteří na svých tiketech tlačí české hráče k výhře. Proti Kazachům jim věří přes 99,5 % všech sázkařů!

Bez Rosického, Plašila, Pilaře či Váchy, ale zato s nováčky Pavelkou a Skalákem naskočí český tým do dvojzápasu s Kazachstánem a v Lotyšsku. Zvlášť ve čtvrtečním zápase proti outsiderovi skupiny by se čeští střelci měli předvést. Vždyť jak říká ve své analýze jedna z respektovaných postav sázkařské komunity, sázkař s přezdívkou harama: „Předem jasnější utkání nás již v kvalifikaci čekat nebude."

I v Tiket aréně najdeme tipy, které posílají české fotbalisty pro tři body hned v prvním utkání. Např. sázkař s přezdívkou jape231947 na náš tým naložil rovných 5 000 Kč! Zkušení tipéři se určitě těší i na soutěže v Live sázkách, ve kterých se bude hrát vždy o speciální odměnu 10 000 Kč!

Jak se povede českým hráčům vstup do závěrečné části kvalifikace? Jaké tipy si pro kvalifikaci připravili borci z největší sázkařské komunity? Podívejte se do Tiket arény a inspirujte se nejlepšími tikety od zkušených sázkařů, nebo se sami pochlubte svými úspěchy.

Založte si ZDE účet u Tipsportu k internetovému sázení a získejte vstupní bonus 50 000 Kč! Navíc dostanete zcela zdarma 150 Kč na své první sázky!

Tipsport.net

Zrušit