Rubriky:

Komerční články

Sázkař bak188604 ukáže, jak na Ligu mistrů! Jde si pro výhru 1 203 600 Kč!

Komerční článek - 3. listopadu 2015 14:01

Padne konečně gól v souboji PSG s Realem? Zaboduje CSKA na Old Trafford? Borci z největší sázkařské komunity jsou na bitvy Ligy mistrů pořádně vyzbrojení a Tiket aréna je plná hodně povedených tiketů.

 

Začneme v Madridu, kde se hraje druhý zápas souboje hvězd mezi Realem a PSG. Tipér s přezdívkou amores, hodně oblíbená postava v největší sázkařské komunitě, to vidí na to, že padnou 0-4 góly v kurzu 1,15:1. Svým tipem už inspiroval přes stovku hráčů a on sám naložil na tiket 20 000 Kč a jde si pro výhru 156 600 Kč.

Tento mač má na svém tiketu i tipér s přezdívkou bak188604. Ten to vidí podobně jako většina jeho kolegů z největší sázkařské komunity, protože přes 92 % jich posílá do hry triumf Realu v kurzu 1,78:1. Ten do svého mixu přidal ještě dalších devět fotbalových zápasů a tiket okořenil i dvěma souboji hokejové Ligy mistrů. Za deset tisíc korun si tak jde pro parádní výhru 1 203 600 Kč.

Manchester United doma neztratí

Stejně jako před dvěma týdny, i tentokrát se největší sázkařská komunita zaměřila hlavně na zápas United proti CSKA. Čtvrtému týmu Premier League věří v kurzu 1,54:1 přes 98 % tipérů. Je mezi nimi i tipér s přezdívkou pironi. Ten vybral dva mače z úterního a dva ze středečního programu a jde si pro 20 290 Kč.

Vůbec jedním z nejzajímavějších tipů je pak tiket sázkaře s přezdívkou tiponi. Ten vynechal ty opravdu největší šlágry a s tipy na výhru např. Šachťaru nad Malmö, Olympioakosu nad Záhřebem, nebo Valencie nad Gentem si jde pro výhru 105 100 Kč. I v jeho tipu vidí borci v největší sázkařské komunitě hodnotu, protože více než stovka hráčů se jeho tiketem inspirovala a jdou do toho s ním.

Inspirujte se v Tiket aréně!

Podívejte se do Tiket arény a inspirujte se nejlepšími tikety od zkušených sázkařů, nebo se sami pochlubte svými úspěchy.

Založte si ZDE účet u Tipsportu k internetovému sázení a získejte vstupní bonus 50 000 Kč! Navíc dostanete zcela zdarma 150 Kč na své první sázky!

Tipsport.net

Zrušit