Rubriky:

Komerční články

Intuice? Sázkař „finance“ naložil 33 500 Kč na výhru Liberce v Portugalsku!

Komerční článek - 26. listopadu 2015 12:31

Liberec i Sparta mají docela reálnou šanci podívat se do jarní části Evropské ligy a největší sázkařská komunita jim na svých tiketech věří. Větším favoritem je sice Sparta, ale monstr vklad na triumf Liberce nemůžeme vynechat.

 

Tipsport.cz

Slovan Liberec rozhodně dnes není favoritem ani bookmakerů, ani největší sázkařské komunity. V kurzu 6,60:1 mu věří jen něco málo přes 16 % tipérů. Jenže mezi nimi je i sázkař s přezdívkou finance a ten se večer od 21:05 stane jedním z největších fandů týmu kouče Trpišovského. Hned po triumfu v Groningenu totiž na dnešní výhru Slovanu naložil úctyhodných 33 500 Kč. Podaří se hostům vyhrát venku i potřetí? Pokud ano, tipér finance se bude radovat z parádní výhry 178 875 Kč!

Sparta si postup do další fáze může docela reálně zajistit už dnes. Stačí, aby doma porazila Tripolis, a aby APOEL nevyhrál na hřišti Schalke. Největší sázkařská komunita to vidí jasně. Spartě věří při kurzu 1,25:1 naprosto drtivých 99,5 % tipérů. Schalke se pak při kurzu 1,24:1 těší ještě větší důvěře sázkařů.

Zajímavý detail přidává tipér s přezdívkou Pustapolom. Ten totiž sází na to, že Sparta dá alespoň dva góly a v analýze vysvětluje, že Řeci sice v posledních šesti zápasech dostali dohromady jen dva góly, jenže dnes přijedou z příjemných 15 °C do mrazivého pražského večera, což se na jejich výkonu podepíše.

Plzeň ještě o postup zabojuje!

Daleko hůř je na tom s postupovými šancemi Viktoria Plzeň. Té sice v Minsku věří 88 % tipérů v kurzu 1,84:1, jenže k udržení postupové naděje potřebuje, aby vídeňský Rapid vyhrál na Villarealu. Tady už to s nadějemi plzeňských moc růžově nevypadá, když 96 % sázkařů větší výhru Španělů v kurzu 1,55:1. Postup je tak sice daleko, ale jak ve své analýze píše sázkař s přezdívkou LpInter: „Není žádný důvod si myslet, že zápas na hřišti posledního týmu skupiny plzeňští pouze odkopou."

Inspirujte se v Tiket aréně!

Podívejte se do Tiket arény a inspirujte se nejlepšími tikety od zkušených sázkařů nebo se sami pochlubte svými úspěchy.

Založte si ZDE účet u Tipsportu k internetovému sázení a získejte vstupní bonus 50 000 Kč! Navíc dostanete zcela zdarma 150 Kč na své první sázky!

Tipsport.cz

Zrušit