Rubriky:

Komerční články

Čtyři trefené výsledky a tipér misak2 si odnesl 114 694 korun za vsazených 35 Kč!

Komerční článek - 26. listopadu 2015 12:34

Jeden z nejlepších hokejových tiketů podzimu namixoval rozhodně sázkař s přezdívkou misak2, který si za 35 korun vydělal 114 694 Kč. Podíváme se i na podobně vydařenou trefu tipéra Moc789 a přesný odhad sázkařů v NHL.

 

Tipsport.cz

Sázka na přesný výsledek, to je vždycky ošemetná záležitost. Stačí jedna dobře zahraná přesilovka, jedna trefa do prázdné branky a můžete tiket roztrhat. Přesto je to ale mezi borci z největší sázkařské komunity hodně oblíbená disciplína. Předvedl to v pátek i sázkař misak2. Ten se nebál poslat do hry dva tipy na přesné skóre ve fotbale a čtyři tipy hokejové. Fotbalisté ho sice v obou případech zradili, ale byli to právě hokejisté, kteří sázkaři trefovali kurzy jako 14,5:1, nebo 16:1. Za svůj přesný odhad si za pouhých 35 Kč připsal parádní výhru 114 694 Kč!

Stejně jako jeho kolega, i tipér s přezdívkou Moc789 byl přesvědčený o tom, že Mladá Boleslav porazí v pátek Vítkovice přesně 4:2. Na rozdíl od něj si ale na tiket přidal už jen dva tipy, oba z Tipsport extraligy. Triumf Třince 4:2 v repríze loňského finále a remízu 2:2 mezi Chomutovem a Libercem. Ten svůj tiket sice podpořil jen pětikorunou, ale nakročit do víkendu o 12 648 Kč bohatší, to jistě potěší.

Pořádné palby v NHL!

Taky borcům, kteří na své tikety nakládají sázky o několik řádu vyšší, se hodně dařilo. Tipér s přezdívkou ENCOSTA si sice musel v úterním zápase Buffala se St. Louis na oba góly hostů počkat až do poslední třetiny, ale i tak se mohl radovat z krásných 56 874 Kč! Podobně si s NHL poradil i tipér s přezdívkou trnka2, který se nebál naložit 40 000 Kč na výhru Montrealu nad NY Islanders. Za svůj přesný tip si odnesl výhru 84 000 Kč!

Inspirujte se v Tiket aréně!

Podívejte se do Tiket arény a inspirujte se nejlepšími tikety od zkušených sázkařů, nebo se sami pochlubte svými úspěchy.

Založte si ZDE účet u Tipsportu k internetovému sázení a získejte vstupní bonus 50 000 Kč! Navíc dostanete zcela zdarma 150 Kč na své první sázky!

Tipsport.cz

Zrušit