Rubriky:

Komerční články

Čtvrtfinále play off Tipsport extraligy je tady! Sledujte všechny zápasy živě na TV Tipsport!

Komerční článek - 14. března 2016 16:15

Tipsport extraliga otevřela brány play off. Ve hře zůstává poslední osmička týmů, které se poperou o titul a největší sázkařská komunita má o favoritech jasno! Sledujte kompletní program živě na TV Tipsport!

 

Tipsport.net a.s.

Čtyři čtvrtfinálové dvojice jsou jasné a elektrizující bitvy o místo v semifinále jsou tady! Nejvyrovnanější souboj očekávají tipéři mezi Hradcem Králové a Mladou Boleslaví. Po základní části třetí Mountfiled se těší důvěře 71 % největší sázkařské komunity s kurzem 1,57:1, na bruslaře z Boleslavi míří zbývajících 29 % tipů v kurzu 2,25:1.

Plzeňská jízda převálcuje Hanáky!
Papírově nejvyrovnanější by měl být souboj čtvrté Plzně s pátou Olomoucí. Nemyslí si to ale největší sázkařská komunita, která spoléhá na sílu plzeňského kádru a hned 93 % tipů míří na Západočechy v kurzu 1,42:1. Jak navíc dodává v analýze sázkař prosdo10: „Hlavní rozdíl mezi těmito 2 týmy vidím ve zkušenosti a kvalitě kádru. Plzeň navíc bude začínat před domácím publikem a to je v play off vždy obrovská výhoda." Stejně jasně vidí sázkaři i zbývající dva mače, kde je jasným favoritem jak Liberec proti Chomutovu v kurzu 1,18:1, tak i Sparta proti Zlínu v kurzu 1,20:1.

Všechny přenosy z play off si samozřejmě můžete vychutnat bez zpoždění a ve vysokém rozlišení na jediném místě, na TV Tipsport!

Inspirujte se v Tiket aréně!
Podívejte se do Tiket arény a inspirujte se nejlepšími tikety od zkušených sázkařů, nebo se sami pochlubte svými úspěchy.

Založte si ZDE účet u Tipsportu k internetovému sázení a získejte vstupní bonus 50 000 Kč! Navíc dostanete zcela zdarma 150 Kč na své první sázky!

Tipsport.net a.s.

Zrušit