Rubriky:

Komerční články

Potřebujete zvýšit svoji fyzickou kondici? Zkuste koloběžku!

Komerční článek - 28. března 2016 00:05

Jen málokterá sportovní aktivita je přínosná tak, jako právě jízda na koloběžce. Dochází při ní k celkové stabilizaci kyčlí a trupu, která hraje zásadní roli v prevenci a léčbě bolestí zad.

 

KOSTKA - kolobka, s.r.o.

Koloběžka: Zábavná cesta ke zdraví a krásné postavě

Koloběžky dávno nepatří jen dětem! Jízda na koloběžce je unikátní pohybovou aktivitou, která se čím dál více rozmáhá i mezi dospělými staršího věku. A není se čemu divit - aktivuje se při ní většina svalových partií, má blahodárný vliv na kondici kloubů dolních končetin a nenáročným způsobem tvaruje zadeček, bříško, stehna a lýtka. A současně velmi efektivně odstraňuje bolesti zad.

I lékaři pochvalují unikátní efekty koloběhu - jen málokterý sport dokáže zpevnit zádové svalstvo tak jako právě jízda na koloběžce. Při koloběhu dochází ke stabilizaci kyčlí a trupu, což pomáhá odstraňovat bolesti a ztuhlost zad. Dejte ztuhlým zádům konečně sbohem!

Vy ještě nemáte svou koloběžku?

Mrkněte na koloběžky od české firmy KOSTKA kolobka. Z široké nabídky koloběžek do každého terénu si určitě vyberete. A kdybyste s výběrem potřebovali pomoci, rádi vám poradí, která je pro vás ta pravá.

Zrušit