Rubriky:

Komerční články

Play off je v plném proudu! Sledujte všechny zápasy živě na TV Tipsport!

Komerční článek - 24. března 2016 14:26

Bitvy play off Tipsport extraligy jsou v plném proudu a největší sázkařská komunita má o favoritech jasno! Kdo jsou největší favorité a jaké jsou nejsázenější tipy? Dozvíte se v následujícím článku.

 

Play off Tipsport extraligy zatím přineslo nádherné souboje, které okořenila parádně vyrovnaná série Zlína s Třincem v předkole nebo suverénní čtvrtfinálová jízda Liberce. Jak vidí největší sázkařská komunita hlavní adepty na titul? Favoritem tipérů není překvapivě vítěz základní části, Bílí Tygři, ale hned 76 % tipů míří na pražskou Spartu v kurzu 2,50:1. Libereckým věří 21 % sázkařů v kurzu 2,30:1. Je mezi nimi i borec s přezdívkou lukasbuzek, který ve své analýze dodává: „Po celou sezónu se nemuseli potýkat s žádným dlouhodobým výpadkem formy. Trenéři poskládali skvělé mužstvo, které si parádně vyhovuje a myslím si, že je momentálně o třídu výš než ostatní celky."

Na Bílé Tygry se zaměřil i jeho kolega peter1968, který má naloženo 30 000 Kč na to, že Liberec postoupí do finále. Na tiketu už má čtyři přesné zásahy a kromě úspěchu Libereckých mu tak zbývá jen celkový triumf Košic ve slovenské Tipsport lize, aby si došel pro krásných 134 100 Kč.

Sledujte všechna utkání živě na TV Tipsport!
Všechny přenosy z play off si samozřejmě můžete vychutnat bez zpoždění a ve vysokém rozlišení na jediném místě, na TV Tipsport!

Inspirujte se v Tiket aréně!
Podívejte se do Tiket arény a inspirujte se nejlepšími tikety od zkušených sázkařů, nebo se sami pochlubte svými úspěchy.

Založte si ZDE účet u Tipsportu k internetovému sázení a získejte vstupní bonus 50 000 Kč! Navíc dostanete zcela zdarma 150 Kč na své první sázky!

Tipsport.net

Zrušit