Rubriky:

Komerční články

Je tady semifinále play off Tipsport extraligy! Sledujte všechny zápasy živě na TV Tipsport!

Komerční článek - 29. března 2016 15:41

V boji o titul zbývají poslední čtyři týmy a největší sázkařská komunita má o favoritech jasno! Liberec, Sparta, Mladá Boleslav, nebo Plzeň? Kdo si dojde pro titul mistra Tipsport extraligy? Sledujte kompletní program živě na TV Tipsport!

 

Semifinále play off Tipsport extraligy je tady a v přímých přenosech na TV Tipsport nás čekají vyhecované bitvy Sparty s Plzní a Liberce s Mladou Boleslaví. V prvním souboji je podle největší sázkařské komunity jasným adeptem na postup pražská Sparta. V kurzu 1,28:1 na ní míří 97 % tiketů, které nesou tento mač. Proti ale stojí tipér s přezdívkou Finnys. Ten je aktuální jednička mezi autory analýz a nebál se poslat 2 000 korun na postup indiánů. V analýze k souboji Sparty s Plzní dodává: „Čím je pohár vítěze blíže, tím se krása hokeje někdy může ztrácet a začíná se více taktizovat. Proto bývá v play-off i více remíz a zápasy často rozhodne jediný gól v prodloužení."

Liberec už Boleslavi další překvapení nedovolí!

Po hladkém postupu ze čtvrtfinále, kde se Bílí tygři s Chomutovem nezdržovali déle, než je nezbytně nutné, jsou favority i proti Mladé Boleslavi, která má ze sebou vyčerpávající bitvu proti Hradci Králové. Vítězům základní části věří drtivých 99 % sázkařů v kurzu 1,17:1. Je mezi nimi i tipér s přezdívkou breakpoint, který má namířeno k parádní výhře 66 597 Kč!

Sledujte všechna utkání živě na TV Tipsport!

Všechny přenosy z play off si samozřejmě můžete vychutnat bez zpoždění a ve vysokém rozlišení na jediném místě, na TV Tipsport!

Inspirujte se v Tiket aréně!

Podívejte se do Tiket arény a inspirujte se nejlepšími tikety od zkušených sázkařů, nebo se sami pochlubte svými úspěchy.

Založte si ZDE účet u Tipsportu k internetovému sázení a získejte vstupní bonus 50 000 Kč! Navíc dostanete zcela zdarma 150 Kč na své první sázky!

Tipsport.net

Zrušit