Rubriky:

Komerční články

Sparta, nebo Liberec? Sledujte celé finále Tipsport extraligy živě na TV Tipsport!

Komerční článek - 11. dubna 2016 15:54

Je to tady! Bitva dvou nejlepších týmů letošního ročníku Tipsport extraligy začíná! Bílí Tygři Liberec a Sparta Praha se utkají o titul mistra Tipsport extraligy a vy si kompletní program můžete vychutnat v přímých přenosech na TV Tipsport!

 

Jak vidí finále největší sázkařská komunita? Mírným favoritem je sice Liberec, ale na rozdíl od minulých dvou sérií nebude podle tipérů Sparta žádný velký outsider. Bílé Tygry totiž na svém tiketu hraje 56 % sázkařů v kurzu 1,63:1. Zbývajících 44 % pak míří v kurzu 2,20:1 na Spartu.

Finále jak má být! Bude to vyrovnaná bitva až do konce!

Stejně tak i mezi autory analýz se očekává pořádně napínavý souboj. Liberci věří např. tipér surikatal. Podle něj prošli Bílí Tygři potřebnou obměnou, správně před sezónou posílili tým a „mají všechny 3 útoky konzistentní a taky super obranu. Tvrdou a nesmlouvavou. Rovněž brankáři na naši ligu oba špičkoví." Svou analýzu podpořil tiketem, kde mu už jenom triumf Liberce chybí k výhře 21 111 Kč.

Po postupu Sparty přes Plzeň se musel pořádně potěšit tipér s přezdívkou pa1975. Už od konce ledna mu totiž v Tiket aréně odpočívá jeho tiket, na kterém má už sedm správných tipů a zbývá mu jediný. Je to sázka na to, že Sparta v letošním ročníku dopadne celkově lépe než Liberec. Jeho tiket tak nemůže mít lepší vyvrcholení než právě ve finále. Pokud se týmu kouče Jandače zadaří, dojde si tipér pa1975 po třech měsících čekání pro 13 296 Kč!

Sledujte všechna utkání živě na TV Tipsport!

Všechny přenosy z finále si samozřejmě můžete vychutnat bez zpoždění a ve vysokém rozlišení na TV Tipsport!

Inspirujte se v Tiket aréně!

Podívejte se do Tiket arény a inspirujte se nejlepšími tikety od zkušených sázkařů nebo se sami pochlubte svými úspěchy.

Založte si ZDE účet u Tipsportu k internetovému sázení a získejte vstupní bonus 50 000 Kč! Navíc dostanete zcela zdarma 150 Kč na své první sázky!

Tipsport.net

Zrušit