Rubriky:

Komerční články

To byla jízda! Tipér Legran888 si vystřelil úžasnou výhru 792 744 Kč!

Komerční článek - 25. dubna 2016 00:05

Legran888 si před víkendem připravil hodně povedený dárek, když trefil hned 17 zápasů a raduje se téměř z 800 tisíc korun!

 

Ještě před víkendem pořádně rozvířil největší sázkařskou komunity Legran888, který se pochlubil nádhernou trefou, na které zkombinoval tenis, hokej i fotbal. I když s fotbalem se nakonec trápit nemusel. Když už měl totiž na tiketu sedmnáctkrát zelenou fajfku, rozhodl se použít cashout a nečekat na to, jestli se lišky z Leicesteru doma prosadí proti Swansea. Díky svému rozhodnutí tak už mohl Legran 888 nedělní mač sledovat naprosto v pohodě, protože zasloužená výhra 792 744 Kč se už hřála na jeho kontě.

Francesco Totti zachraňoval tikety!

Když ve středu nastoupil v 85. minutě na hřiště druhý nejlepší střelec historie Serie A v zápase s Turínem, hodně sázkařů už muselo mít zlomnou hůl nad výsledkem i tiketem. Turín totiž vedl 2:1 a vypadalo to jednoznačně. Jenže ne nadarmo se římské legendě přezdívá Zlaté dítě. Během tří minut kopl Totti dvakrát do míče a byly z toho dva góly! Velebí ho jak tipér kocikschtein, kterému zachránil 270 850 Kč, tak i Koudaak, který díky němu bral krásných 10 045 Kč!

Inspirujte se v Tiket aréně!

Podívejte se do Tiket arény a inspirujte se nejlepšími tikety od zkušených sázkařů, nebo se sami pochlubte svými úspěchy.

Založte si ZDE účet u Tipsportu k internetovému sázení a získejte vstupní bonus 50 000 Kč! Navíc dostanete zcela zdarma 150 Kč na své první sázky!

Tipsport.net

Zrušit