Rubriky:

Komerční články

Sázkař cilich1 si počkal na triumf Realu a vyhrál v Tipsportu úžasných 219 050 Kč!

Komerční článek - 6. května 2016 00:05

Parádní odhad předvedl ve středu tipér cilich1, když zachoval chladnou hlavu a počkal na výhru Realu. Jeho kolega bushi pak zahájil týden trefou za 907 tisíc. Podívejte se na nejlepší tikety tohoto týdne!

 

Nejlepší trefu semifinálových mačů evropských pohárů předvedl tipér s přezdívkou cilich1. Ten v úterý trefil čtyři mače včetně Bayernu s Atlétikem, kde věřil, že Bayern vyhraje a padnou aspoň tři branky. Zbýval mu jediný středeční mač, sázka na výhru Realu. V sázkařské komunitě se vedl boj o to, jestli má tiket vyplatit ihned, anebo počkat na večerní zápas Ligy mistrů.

Cilich1 předvedl, že je hráč. Po cashoutu nesáhl a věřil kanonýrům Realu, že se přes City prostřílí. Povedlo se! Fernando tečoval Baleovu střelu a tipérovi s přezdívkou cilich1 vystřelil parádních 219 050 Kč.

Bushiho miliónový start týdne

Hned v pondělí pak Tiket arénu rozbouřil bushi, který v neděli naložil na svůj tip 56 800 Kč, aby si v pondělí ráno triumfálně došel pro parádní výhru 907 096 Kč. Nasázel na tiket pět fotbalových mačů a především ve venezuelské lize si musel užít pořádný adrenalin, když domácí La Guaira obracela zápas dvěma góly v posledních sedmi minutách. Vše klaplo na jedničku a bushi se ráno probouzel o 907 096 Kč bohatší!

Inspirujte se v Tiket aréně!

Podívejte se do Tiket arény a inspirujte se nejlepšími tikety od zkušených sázkařů, nebo se sami pochlubte svými úspěchy.

Založte si ZDE účet u Tipsportu k internetovému sázení a získejte vstupní bonus 50 000 Kč! Navíc dostanete zcela zdarma 150 Kč na své první sázky!

Tipsport.net

Zrušit