Rubriky:

Komerční články

MS v hokeji je v plném proudu! Tipér swaayw si díky Čechům připsal 147 512 Kč!

Komerční článek - 13. května 2016 16:21

MS v Rusku je v plném proudu! Kdo tentokrát zvedne nad hlavu trofej pro mistra světa? Jaké jsou nejpovedenější trefy dosavadního průběhu?

 

Jeden z hokejových vrcholů roku je tady! V Rusku probíhá mistrovství světa a největší sázkařská komunita má své favority! Podle bookmakerů i sázkařů je hlavním favoritem na titul Kanada, které v kurzu 2,50:1 věří přes 50 % tipérů. Za javorovými listy se seřadila trojice týmů, kterým dávají sázkaři zhruba stejné šance, ale názor bookmakerů se už liší. Rusku věří zhruba 15 % tipérů v kurzu 4:1, stejná část největší sázkařské komunity pak hraje ve shodném kurzu Suomi a dalších 15 % věří českým hokejistům, které bookmakeři po povedeném startu ocenili na 9:1.

Obrat Česka se Švédskem vystřelil skoro 150 tisíc korun!

Parádně zahájil tento hrací týden tipér s přezdívkou swaayw. Ten si počkal na pondělní večerní mače Finska s USA a Švédska s českou reprezentací a v obou případech sázel na pět a více branek. Famózní čtyřbrankový obrat Česka i zachráněnou výhru Finska okořenil dalšími šesti fotbalovými mači a celkem si přepsal krásných 147 512 Kč!

Naskočte do speciální soutěže k MS v hokeji!

Během celého šampionátu pak probíhá soutěž s názvem Hokejové Česko-Slovensko, kde jsou ve hře hodně lákavé výhry a podmínky jsou úplně jednoduché. Prostě si stačí vsadit a o vítězi rozhoduje čistá výhra! Ve hře je 750 nadupaných smartphone LTLM V2 a víc než čtvrt miliónu korun na vaše sázky!

Inspirujte se v Tiket aréně!

Podívejte se do Tiket arény a inspirujte se nejlepšími tikety od zkušených sázkařů, nebo se sami pochlubte svými úspěchy.

Založte si ZDE účet u Tipsportu k internetovému sázení a získejte vstupní bonus 50 000 Kč! Navíc dostanete zcela zdarma 150 Kč na své první sázky!

Tipsport.net

Zrušit