Rubriky:

Komerční články

Tipér nohava42 bere 72 112 Kč za dvacku! Tiket zachránil gól pár vteřin před koncem!

Komerční článek - 15. května 2016 00:05

Sázkař nohava42 ve středu famózně natipoval končící fotbalové soutěže. Hned dvakrát mu pomohl gól pár vteřin před koncem zápasu. Hodně povedený zářez se v úterý povedl i jeho kolegovi s přezdívkou swaayw.

 

Zatímco největší komunita sázkařů naplno prožívá s českými hokejisty triumfální úvod MS, fotbaloví experti dál sledují i končící ligové sezóny. Králem týdne je sázkař s přezdívkou nohava42. Ten si ve středu s přehledem počíhal na šest fotbalových zápasů, čtyřikrát zamířil do Česka, jednou do Anglie a jednou do Francie.

Hned třikrát si posvítil na remízu a nebál se ani domácí výhry Brna proti Spartě. Zbrojovku poslal ke třem bodům v kurzu 5,2:1 Hyčka v 88. minutě. Pokud si nohava42 myslel, že to nejhorší má za sebou, tak se pořádně mýlil. Když už měl na tiketu pětkrát zelenou fajfku, poslal ho k parádní výhře 72 112 korun za 20 Kč až Christian Benteke, který srovnal proti Chelsea v 92. minutě!

Mix hokeje s fotbalem vydělal 147 484 Kč!

Tipér swaayw se v pondělí zaměřil i na fotbalové mače, které sice byly trochu v ústraní, ale o to sladší pak byla výhra. Z osmi zápasů volil hned sedmkrát tip na „over" a jednou mířil na přesný počet branek. Na hokejovém MS správně odhadl zápasy Finska s USA a český obrat proti Švédsku, na fotbalových trávnících pak vyrazil hned do pěti různých států. Prokázal famózní přehled a zaslouženě kasíroval krásných 147 484 Kč!

Inspirujte se v Tiket aréně!

Podívejte se do Tiket arény a inspirujte se nejlepšími tikety od zkušených sázkařů, nebo se sami pochlubte svými úspěchy.

Založte si ZDE účet u Tipsportu k internetovému sázení a získejte vstupní bonus 50 000 Kč! Navíc dostanete zcela zdarma 150 Kč na své první sázky!

Tipsport.net

Zrušit