Rubriky:

Komerční články

Jak dopadne čtvrtfinále? Vsaďte si u Tipsportu a získejte 150 Kč zdarma!

Komerční článek - 18. května 2016 15:07

Je tady čtvrtfinále MS v Rusku! Kdo tentokrát zvedne nad hlavu trofej pro mistra světa? Jak vidí šance našich hokejistů největší sázkařská komunita? Inspirujte se od zkušených tipérů a získejte parádní bonus na vaše sázky.

 

V Rusku finišuje mistrovství světa a největší sázkařská komunita má své favority na trofej! Podle bookmakerů i sázkařů je hlavním favoritem na titul Kanada, které v kurzu 2,20:1 věří přes 50 % tipérů. Za javorovými listy se seřadila trojice týmů, kterým dávají sázkaři o něco menší šance, ale stále mají být ve hře. Rusku věří zhruba 15 % tipérů v kurzu 4:1, devět procent pak hraje Suomi v kurzu 4,20:1. Triumfální zakončení povedené jízdy českého týmu bookmakeři ocenili na 6:1 a sází na ní přes 25 % všech sázkařů!

Češi si jdou pro titul a tipér 32kuco pro 87 815 Kč!

Nejvíc tiketů tedy sice nese výhru Kanady, ale najdou se i takoví, kteří si sledování play off opepřili sázkou na vyšší kurz. Z pět tisíc korun věří např. tipér 307018mkbraun USA a jde si pro rovných 100 000 Kč! Proti němu se ve čtvrtek večer postaví borec s přezdívkou 32kuco, který poslal do hry 13 510 Kč na českou reprezentaci a jde si pro 87 815 Kč.

Naskočte do speciální soutěže k MS v hokeji!

Stále ještě pak probíhá soutěž s názvem Hokejové Česko-Slovensko, kde jsou ve hře hodně lákavé výhry a podmínky jsou úplně jednoduché. Prostě si stačí vsadit a o vítězi rozhoduje čistá výhra! Ve hře je 750 nadupaných smartphone LTLM V2 a víc než čtvrt milionu korun na vaše sázky!

Inspirujte se v Tiket aréně!

Podívejte se do Tiket arény a inspirujte se nejlepšími tikety od zkušených sázkařů, nebo se sami pochlubte svými úspěchy.

Založte si ZDE účet u Tipsportu k internetovému sázení a získejte vstupní bonus 50 000 Kč! Navíc dostanete zcela zdarma 150 Kč na své první sázky!

Tipsport.net

Zrušit