Rubriky:

Komerční články

Jak ovlivňuje hladina testosteronu vaše mužství?

Komerční článek - 12. září 2016 00:05

Testosteron = muž (mužství). Pohledný, plný energie, rychlý, s touhou něco dokázat a odvahou riskovat. Kolem dvacátého roku věku, nic nereálného. Vědecké studie však prokazují, že u mužů nad 30 let dochází k přirozenému úbytku testosteronu a to každým rokem zhruba o 1%. Pokles hladiny testosteronu pak může zapříčinit ztrátu svalové hmoty, rychlejší hromadění tuku či fyzickou a duševní vyčerpanost.

 

K pocitu ztráty „mužství" nepřidá ani dnešní uspěchaná doba, plná stresu, nedostatku spánku nebo nevyvážený jídelníček. V momentě, kdy začnete pociťovat negativní důsledky poklesu hladiny testosteronu, není důvod se s nimi smiřovat, a už vůbec ne hned po třicítce.

Jak být silným a klidným mužem v dnešní době?

Negativním důsledkům klesající hladiny testosteronu musí čelit každý muž. Úbytek svalové hmoty, zpomalující se metabolismus, fyzická a duševní vyčerpanost nebo menší zájem o sex jsou příznaky, o nichž muži nemluví, ale chtějí je řešit. Doplněk stravy TestoMax pomáhá mužům se lépe vyrovnat s negativními vlivy, způsobenými poklesem hladiny testosteronu. Jeho složení podporuje růst svalové hmoty (pískavice řeckého sena), pomáhá podporovat a udržet rovnováhu metabolismu tuků (pískavice řeckého sena), přispívá k udržení normální hladiny testosteronu v krvi (zinek), přispívá ke snížení míry únavy (vitamín B6), přispívá k normální plodnosti (zinek) a k normální psychické činnosti (hořčík).

Více svalové hmoty a sebevědomí

Vědecká studie (Poole Ch. et al.: J int Soc Sports Nutr.2010, 7:34) prokázala, že užívání pískavice řeckého sena podporuje růst svalové hmoty. Po dobu osmi týdnů byly testované skupiny A a B podrobeny stejnému pravidelnému silovému tréninku. U skupiny A byl ve srovnání se skupinou B zaznamenán až 2x větší nárůst svalové hmoty než u skupiny B. Skupina A užívala 500 mg pískavice řeckého sena denně; skupina B užívala placebo. Obsah denní dávky pískavice řeckého sena v TestoMaxu je 600 mg. Každá tobolka Testomaxu při dlouhodobém užívání tak podporuje růst svalové hmoty a udržuje rovnováhu metabolismu tuků. To mužskému organismu následně může přinést větší vitalitu, sílu a lepší fyzický výkon a tím i lepší život.

TestoMax je vyvinutý speciálně pro muže po třicítce. TestoMax vám přinášíme v měsíčním balení 30 tabletek pro 1 osobu. V České republice TestoMax užívá již tisíce spokojených zákazníků. Hlavním důvodem proč TestoMax užívají je jejich potřeba cítit se celkově lépe. Více na Testomax.cz

Zrušit