Rubriky:

Komerční články

Co dělá úbytek hladiny testosteronu s mužským tělem?

Komerční článek - 26. září 2016 00:05

Únava a vyčerpání, úbytek svalové hmoty či nabírání na váze jsou hlavními projevy klesající hladiny testosteronu v mužském těle. Vědecké studie prokazují, že mužům nad 30 let dochází k přirozenému úbytku testosteronu, a to každým rokem zhruba o 1 %. Pokles hladiny testosteronu také ovlivňuje psychickou kondici a duševní rozpoložení muže. Hladina testosteronu může navíc dočasně klesat i kvůli vnějším faktorům dnešní uspěchané doby. Nedostatek spánku a pohybu, všudypřítomný stres a nevyvážený jídelníček žádnému muži na lepším pocitu nepřidají.

 

K pocitu ztráty „mužství" nepřidá ani dnešní uspěchaná doba, plná stresu, nedostatku spánku nebo nevyvážený jídelníček. V momentě, kdy začnete pociťovat negativní důsledky poklesu hladiny testosteronu, není důvod se s nimi smiřovat, a už vůbec ne hned po třicítce.

Jak být silným a vyrovnaným mužem v dnešní době?

Negativním důsledkům klesající hladiny testosteronu musí čelit každý muž. Úbytek svalové hmoty, zpomalující se metabolismus, fyzická a duševní vyčerpanost nebo menší zájem o sex jsou příznaky, o nichž muži nemluví, ale chtějí je řešit. Doplněk stravy TestoMax pomáhá mužům se lépe vyrovnat s negativními vlivy, způsobenými poklesem hladiny testosteronu. Jeho složení podporuje růst svalové hmoty (pískavice řeckého sena), pomáhá podporovat a udržet rovnováhu metabolismu tuků (pískavice řeckého sena), přispívá k udržení normální hladiny testosteronu v krvi (zinek), přispívá ke snížení míry únavy (vitamín B6), přispívá k normální plodnosti (zinek) a k normální psychické činnosti (hořčík).

Více svalové hmoty a sebevědomí

Vědecká studie (Poole Ch. et al.: J int Soc Sports Nutr.2010, 7:34) prokázala, že užívání pískavice řeckého sena podporuje růst svalové hmoty. Po dobu osmi týdnů byly testované skupiny A a B podrobeny stejnému pravidelnému silovému tréninku. U skupiny A byl ve srovnání se skupinou B zaznamenán až 2x větší nárůst svalové hmoty než u skupiny B. Skupina A užívala 500 mg pískavice řeckého sena denně; skupina B užívala placebo. Obsah denní dávky pískavice řeckého sena v TestoMaxu je 600 mg. Každá tobolka Testomaxu při dlouhodobém užívání tak podporuje růst svalové hmoty a udržuje rovnováhu metabolismu tuků. To mužskému organismu následně může přinést větší vitalitu, sílu a lepší fyzický výkon a tím i lepší život.

„Abych se udržoval fyzicky a psychicky fit, tak vedle sportu jsem do svého jídelníčku zařadil i TestoMax. Obsahuje látky důležité pro mužské tělo, a to se mi líbí. Beru jednu tobolku denně vždy dopoledne a můžu říci, že už tolik nepociťuji únavu a mám víc energie. Můžu si tak lépe užít čas strávený s rodinou i v práci. A navíc se cítím v pohodě i při větším zápřahu." říká Michal Gallo z Hradce Králové.

TestoMax je vyvinutý speciálně pro muže po třicítce. TestoMax vám přinášíme v měsíčním balení 30 tabletek pro 1 osobu. V České republice TestoMax užívají již tisíce spokojených zákazníků. Hlavním důvodem proč TestoMax užívají je jejich potřeba cítit se celkově lépe. Více na Testomax.cz

Zrušit