Rubriky:

Komerční články

Co dělá klesající hladina testosteronu s mužským tělem

Komerční článek - 18. října 2016 14:00

Ohledně testosteronu bylo provedeno již mnoho výzkumů a je obecně známé, že tento primární mužský pohlavní hormon má zásadní vliv na kvalitu mužského života. Nejvyšší hladiny testosteronu dosahuje muž kolem dvacátého (20) roku života. Po dosažení věku 30 let však začíná hladina testosteronu v mužském těle klesat přibližně o 1% ročně. Jedná se o přirozený fyziologický, vědecky prokázaný proces, kterému dříve či později musí čelit každý muž.

 

Není tedy žádnou módní záležitostí, když se mnoho mužů zajímá o testosteron a snaží se řešit negativní důsledky způsobené jeho poklesem. Mezi ty patří například úbytek svalové hmoty, zpomalující se metabolismus, fyzická a duševní vyčerpanost nebo i ztráta libida vedoucí k problémům v sexuálním životě.

Jak se bránit negativním důsledkům poklesu hladiny testosteronu přirozenou cestou?

Proti nežádoucím příznakům klesající hladiny testosteronu lze doporučit sportování a fyzickou aktivitu. Vhodná je rovněž úprava životosprávy, která má být bohatá na vitamíny a minerály podporující funkce mužského těla. Doplněk stravy TestoMax byl vyvinutý speciálně pro muže po třicítce. Každá tobolka pomáhá udržet normální hladinu testosteronu v krvi (zinek) a díky jedinečnému složení (pískavice řeckého sena 600 mg v denní dávce) podporuje růst svalové hmoty. Hořčík obsažený v TestoMaxu navíc podporuje normální činnost nervové soustavy a vitamín B6 pomáhá snížit míru únavy a vyčerpání.

Nárůst svalové hmoty i sebevědomí

Hlavní složkou ve vyváženém složení TestoMaxu je pískavice řeckého sena, která podporuje růst svalové hmoty a pomáhá podporovat a udržet rovnováhu metabolismu tuků. Dalšími složkami jsou zinek, který přispívá k udržení normální hladiny testosteronu v krvi a normální plodnosti a reprodukci.

Dále Vitamín B6, přispívající ke snížení míry únavy a vyčerpání a hořčík, přispívá k normální psychické činnosti.

Vědecká studie (Poole Ch. et al.: J int Soc Sports Nutr.2010, 7:34) prokázala, že užívání pískavice řeckého sena podporuje růst svalové hmoty. Po dobu osmi týdnů byly testované skupiny A a B podrobeny stejnému pravidelnému silovému tréninku. U skupiny A byl ve srovnání se skupinou B zaznamenán až 2x větší nárůst svalové hmoty než u skupiny B. Skupina A užívala 500 mg pískavice řeckého sena denně; skupina B užívala placebo. Obsah denní dávky pískavice řeckého sena v TestoMaxu je 600 mg.

Nevzdávejte to! Muži berou TestoMax. Sleva na první balení 300 Kč. Doprava zdarma.

TestoMax je ve spojení s fyzickou aktivitou tím nejlepším způsobem, jak si zajistit kvalitní a spokojený život po třicítce.

Měsíční balení produktu TestoMax obsahuje 30 tabletek. Jeho účinek je pozvolný. K dosažení nejlepších výsledků je nutné užívat TestoMax pravidelně a dlouhodobě, doporučuje se 6 měsíců.

V České republice TestoMax užívají již tisíce spokojených zákazníků. Hlavním důvodem proč TestoMax užívají, je jejich potřeba cítit se celkově lépe, jako zamlada. Více na Testomax.cz

Zrušit