Rubriky:

Komerční články

Sázkař s přezdívkou 86636286 míří za pořádným zásahem! Vystřelí si 115 850 Kč?

Komerční článek - 19. října 2016 11:27

Po včerejší parádní podívané nás čeká druhý večer plný toho nejlepšího klubového fotbalu. Překvapí Besiktas Neapol? Kdo se bude radovat v bitvě gigantů Barcelona – Manchester City? Podívejte se na nejzajímavější tipy k večerním mačům!

 

Barcelona vs. Manchester City. Tenhle zápas jednoznačné přitahuje dnes večer největší pozornost. Barca jde do zápasu po výhře 4:0 nad La Coruňou, zatímco Citizens o víkendu klopýtli doma s Evertonem. Devadesát procent tiketů nese výhru Barcelony v kurzu 1,42:1 a pouze necelých pět procent věří, že na Camp Nou uvidíme překvapení v kurzu 6,40:1.

Spolu s výhrou Neapole nebo Bayernu má triumf Blaugranas na tiketu i tipér s přezdívkou 86636286, který inspiroval 61 hráčů a jde si pro parádní výhru 115 850 Kč. Jenže, jak například dodává člen elitní desítky autorů analýz v největší komunitě sázkařů, parcifal, „City vévodí anglické lize a Pep na jejich lavičce poznal hořkost porážky pouze v jediném zápase. Oba celky hrají hodně ofenzivním stylem a můžeme tak vidět krásný fotbal. Tento duel ale vidím jako hodně vyrovnaný."

Inspirujte se v Tiket aréně!
Podívejte se do Tiket arény a inspirujte se nejlepšími tikety od zkušených sázkařů, nebo se sami pochlubte svými úspěchy.

Založte si ZDE účet u Tipsportu k internetovému sázení a získejte vstupní bonus 50 000 Kč! Navíc dostanete zcela zdarma 150 Kč na své první sázky!

Tipsport.net

Zrušit