Rubriky:

Komerční články

Životní výhru 404 016 Kč za dvacku zajistilo sázkaři hned 37 trefených zápasů!

Komerční článek - 13. února 2017 00:05

To byl den! Tipér s přezdívkou 198350 šel od rána postupně zápas od zápasu za triumfální výhrou, aby si chvilku po půlnoci připsal na konto famózních 404 016 Kč za dvacetikorunu!

 

Na tuhle neděli teda sázkař s přezdívkou 198350 dlouho nezapomene. Chvilku po půlnoci naložil na svůj tiket hned 37 zápasů a za dvacetikorunu ho poslal do hry. A bylo se na co dívat. Po několika úvodních zámořských hokejových a fotbalových mačích na rozehřátí přišla odpolední fotbalová dramata, kdy hned dvakrát tiket zachránil gól až v 93. minutě.

Večerní jízda za výhrou 404 016 Kč

Večer pak vítězná jízda pokračovala hned několika sporty, když ke čtyřem basketbalovým a třem házenkářským mačům přibylo ještě sedm volejbalových. Svou suverénní cestu po nedělních sportovištích pak zakončil na ledovém kluzišti, když šesti hokejovým zápasům natipoval přesný počet gólů.

Ještě s napětím počkal, jak se po půlnoci povede fotbalistům Wellingtonu v novozélandské lize, a když i oni nasázeli potřebné tři góly, mohl slavit úžasnou výhru 404 016 Kč!

Inspirujte se v Tiket aréně!

Podívejte se do Tiket arény a inspirujte se nejlepšími tikety od zkušených sázkařů, nebo se sami pochlubte svými úspěchy.

Založte si ZDE účet u Tipsportu k internetovému sázení a získejte vstupní bonus 50 000 Kč! Navíc dostanete zcela zdarma 150 Kč na své první sázky!

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Tipsport.net

Zrušit