Rubriky:

Komerční články

Uteče Slavia soupeřům? Vsaďte si a sledujte celé kolo fotbalové ligy živě na TV Tipsport!

Komerční článek - 16. března 2017 00:00

Vzpamatuje se Sparta proti Zlínu? Potvrdí Slavia suverénní výsledky i v Liberci? TV Tipsport vám opět jako jediná sportovní televize přináší kompletní porci všech zápasů. Vsaďte si a vychutnejte si přímé přenosy z ligových trávníků.

 

Sparta hned v pátek přivítá pod novým koučem doma Zlín a protože na podzim nebezpečný soupeř nedokázal v novém roce ani jednou vyhrát, tak jdou letenští do zápasu jako jasný favorit sázkařů. V kurzu 1,46:1 míří na triumf domácích přes 95 % tipů.

Sešívaní jdou za další výhrou, tuší tipéři

Jak v analýze poznamenává tipér s přezdívkou Leki7, v Liberci se „utká tým, který dal nejvíce gólu v sezóně proti týmu, který jich dal nejmíň." Podobně to vidí i jeho kolegové v největší komunitě sázkařů, takže přes devadesát procent tip míří v kurzu 2:1 na Slavii.

Sledujte ligu na TV Tipsport!

Stejně jako na podzim i tentokrát je pouze jedno jediné místo, kde si můžete vsadit a zároveň sledovat všechny ligové zápasy bez jakéhokoliv zpoždění. Je to právě TV Tipsport, kde jsou přímé přenosy všech zápasů pro sázkaře zdarma! Vsaďte si a užívejte si špičkový domácí fotbal v opravdu přímém přenosu. Díky TV Tipsport vám neunikne jediná akce!

Založte si ZDE účet u Tipsportu a sledujte tisíce přímých přenosů z nejlepších sportovních soutěží planety! Navíc dostanete zcela zdarma 150 Kč na první sázky a bonus 50 000 Kč.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Zrušit