Rubriky:

Komerční články

Kdo půjde do čela tabulky? Vsaďte si a sledujte celé kolo fotbalové ligy živě na TV Tipsport!

Komerční článek - 7. dubna 2017 00:05

Vyšlápne si Karviná na Slavii? Protáhne Brno sérii remíz i na Letné? TV Tipsport vám opět jako jediná sportovní televize přináší kompletní porci všech zápasů. Vsaďte si a vychutnejte si přímé přenosy z ligových trávníků.

 

Po vyhecovaném derby čeká Slavii cesta do Karviné, odkud se body nevozí příliš snadno. Jenže Slezané mají za sebou dvě porážky, a tak se přes 95 % tipérů kloní na stranu sešívaných v kurzu 1,70:1. Jejich přímý soupeř v bitvě o titul jede tentokrát do Hradce Králové. Viktoriáni jsou také jasným favoritem svého mače, když na ně sází drtivých 98 % tipérů v kurzu 1,60:1.

Oba souboje pak má na tiketu tipér s přezdívkou 252460, který naložil na osm zápasů rovných deset tisíc korun a už jen úspěch obou týmů ze špičky tabulky ho dělí od výhry 48 000 Kč.

Sledujte ligu na TV Tipsport!

Stejně jako na podzim i tentokrát je pouze jedno jediné místo, kde si můžete vsadit a zároveň sledovat všechny ligové zápasy bez jakéhokoliv zpoždění. Je to právě TV Tipsport, kde jsou přímé přenosy všech zápasů pro sázkaře zdarma! Vsaďte si a užívejte si špičkový domácí fotbal v opravdu přímém přenosu. Díky TV Tipsport vám neunikne jediná akce!

Založte si ZDE účet u Tipsportu a sledujte tisíce přímých přenosů z nejlepších sportovních soutěží planety! Navíc dostanete zcela zdarma 150 Kč na první sázky a bonus 50 000 Kč.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Tipsport.net

Zrušit