Rubriky:

Komerční články

Tipér patrikcab si jde pro výhru 110 800Kč! Vsaďte si a sledujte českou ligu živě na TV Tipsport!

Komerční článek - 13. dubna 2017 09:27

Potvrdí Plzeň se Slavií roli favorita? Dočkáme se v Jihlavě překvapení na úkor Sparty? TV Tipsport vám opět jako jediná sportovní televize přináší kompletní porci všech zápasů. Vsaďte si a vychutnejte si přímé přenosy z ligových trávníků.

 

Plzeň se Slavií hostí doma Slovácko a Hradec, a není tak vůbec pochyb, že sázkaři jednoznačně věří oběma soupeřům v boji o titul. Viktoria naskakuje do mače s kurzem 1,35:1 a sešívaní pak budou čelit Hradci v kurzu 1,22:1. Na tiketu má oba favority i tipér s přezdívkou patrikcab, který si jde pro parádní výhru 110 800 Kč!

Přejedou Teplice trápící se Zlín?

Zlín zažívá v jarní části vystřízlivění z povedeného podzimu, když nedokázal ještě ani jednou vyhrát a na kontě má pět remíz a dvě porážky z posledních zápasů. Teď ho čeká bitva o udržení se ve hře o pohárovou Evropu, když přijedou Teplice. Tipér stepkonq v analýze dodává: „Teplice předvádí na jaře velice pohledný fotbal plný presinku a pěkných útočných akcí a jejich hra se osvědčila i proti Liberci"

Sledujte ligu na TV Tipsport!

Stejně jako na podzim i tentokrát je pouze jedno jediné místo, kde si můžete vsadit a zároveň sledovat všechny ligové zápasy bez jakéhokoliv zpoždění. Je to právě TV Tipsport, kde jsou přímé přenosy všech zápasů pro sázkaře zdarma! Vsaďte si a užívejte si špičkový domácí fotbal v opravdu přímém přenosu. Díky TV Tipsport vám neunikne jediná akce!

Založte si ZDE účet u Tipsportu a sledujte tisíce přímých přenosů z nejlepších sportovních soutěží planety! Navíc dostanete zcela zdarma 150 Kč na první sázky a bonus 50 000 Kč.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Tipsport.net

Zrušit