Rubriky:

Komerční články

Vystřelí favoriti výhru 139 000 Kč? Vsaďte si a sledujte českou ligu živě na TV Tipsport!

Komerční článek - 27. dubna 2017 14:07

Vrátí se Zlín do boje o poháry? Připraví Plzeň se Slavií famózní víkend tipérovi s přezdívkou 252460? TV Tipsport vám opět jako jediná sportovní televize přináší kompletní porci všech zápasů. Vsaďte si a vychutnejte si přímé přenosy z ligových trávníků.

 

Po víkendu ozdobeném ligovým šlágrem míří Slavia do trháku a Zlín naopak stíhá pohárové příčky. Právě zápas Fastavu s Mladou Boleslaví bude hodně sledovaný, protože domácí mají šanci stáhnout čtyřbodovou ztrátu na Středočechy v přímé bitvě. No a podle největší sázkařské komunity to bude pořádně vyrovnaný souboj. Hned polovina všech tipů totiž míří v kurzu 3,14:1 na remízu!

Tiket aréna čeká na výhru Slavie a Plzně!

S velkým napětím pak víkendové kolo bude sledovat tipér s přezdívkou 252460. Ten nasázel do Tiket arény hned několik tiketů, kde se kromě víkendového triumfu obou českých favoritů zaměřil na titul Benfiky v portugalské lize, nebo neprohru Realu v La Coruni. Například na tomto tiketu tak míří na 139 000 Kč!

Sledujte ligu na TV Tipsport!

Stejně jako na podzim i tentokrát je pouze jedno jediné místo, kde si můžete vsadit a zároveň sledovat všechny ligové zápasy bez jakéhokoliv zpoždění. Je to právě TV Tipsport, kde jsou přímé přenosy všech zápasů pro sázkaře zdarma! Vsaďte si a užívejte si špičkový domácí fotbal v opravdu přímém přenosu. Díky TV Tipsport vám neunikne jediná akce!

Založte si ZDE účet u Tipsportu a sledujte tisíce přímých přenosů z nejlepších sportovních soutěží planety! Navíc dostanete zcela zdarma 150 Kč na první sázky a bonus 50 000 Kč.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Tipsport.net