Rubriky:

Komerční články

Bitva o titul vrcholí! Vsaďte si a sledujte českou ligu živě na TV Tipsport!

Komerční článek - 11. května 2017 00:05

Dva týmy na špici, dva body rozdíl a tři zápasy do konce. Drama s názvem první česká liga se blíží do finále! TV Tipsport vám opět jako jediná sportovní televize přináší kompletní porci všech zápasů. Vsaďte si a vychutnejte si přímé přenosy z ligových trávníků.

 

Zbývají tři kola a bitva o titul je už delší dobu zúžená jenom na dva soupeře. Oba čekají ještě zápasy s Brnem a s Mladou Boleslaví. Vedoucí Slavii pak v tomto kole čeká ještě Dukla a dva body ztrácející Plzeň pojede v posledním kole do Jihlavy. Právě Slavia by pak podle tipérů měla v neděli jasně přejet svého pražského rivala, když drtivých 99 % tipů míří v kurzu 1,35:1 na domácí.

Zaútočí tipér díky Plzni na 121 661 Kč?

Viktorii Plzeň pak čeká už zmíněná Mladá Boleslav. Středočeši si hájí čtvrté místo a do Plzně jedou prodloužit sérii tří vítězství. V otvíráku kola ale budou plnit roli outsiderů největší komunity sázkařů. I tady totiž tipéři posílají ke třem bodům obhájce titulu v kurzu 1,62:1. Na tiketu má výhru Plzně i tipér s přezdívkou 0731otas, který si jde pro parádní výhru 121 661 Kč.

Sledujte ligu na TV Tipsport!

Stejně jako na podzim i tentokrát je pouze jedno jediné místo, kde si můžete vsadit a zároveň sledovat všechny ligové zápasy bez jakéhokoliv zpoždění. Je to právě TV Tipsport, kde jsou přímé přenosy všech zápasů pro sázkaře zdarma! Vsaďte si a užívejte si špičkový domácí fotbal v opravdu přímém přenosu. Díky TV Tipsport vám neunikne jediná akce!

Založte si ZDE účet u Tipsportu a sledujte tisíce přímých přenosů z nejlepších sportovních soutěží planety! Navíc dostanete zcela zdarma 150 Kč na první sázky a bonus 50 000 Kč.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Tipsport.net