Rubriky:

Komerční články

Zvládne Slavia bitvu na Kypru? Sázkaři vidí šance obou týmů vyrovnaně!

Komerční článek - 14. srpna 2017 00:05

Poslední český zástupce v Lize mistrů začíná bitvu o postup do základní skupiny. Přejdou fotbalisté Slavie přes APOEL Nikósie? Největší komunita sázkařů věří oběma soupeřům podobně, ale zároveň neočekává žádnou přestřelku.

 

Pražskou Slavii dělí už jenom dva zápasy od vysněného postupu do základní skupiny Ligy mistrů. V cestě jí stojí poslední soupeř, APOEL Nikósie. Kyperský šampión naskočí do úterního zápasu jako favorit, když mu s kurzem 2,67:1 věří 50 % tipérů. Na výhru Slavie na Kypru pak sází dalších 40 % borců v kurzu 2,84:1.

Nečekejme žádnou přestřelku
Ať už se tipéři přiklánějí k výhře domácích, nebo Slavie, na jednom se shodují: Nečekejme žádnou divokou přestřelku. V analýze to pak potvrzuje například tipér dadakoutnik, který naložil rovných 10 000 korun na to, že padnou 0-2 branky a vysvětluje: „Apoel ukazuje již delší dobu, že dozadu je opravdu spolehlivým týmem. Doma je navíc velice důležité neinkasovat, takže nebudou hrát otevřeně na výhru, ale raději remizují 0:0. Slavii se taky hodně špatně hraje do plných a ani ona nebude nijak riskovat."

Inspirujte se v Tiket aréně!
Podívejte se do Tiket arény a inspirujte se nejlepšími tikety od zkušených sázkařů, nebo se sami pochlubte svými úspěchy.

Založte si ZDE účet u Tipsportu k internetovému sázení a získejte vstupní bonus 50 000 Kč! Navíc dostanete zcela zdarma 150 Kč na své první sázky!

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Tipsport.net

Zrušit