Rubriky:

Komerční články

Páté kolo HET ligy je tady! Sledujte všechny zápasy živě a vsaďte si

Komerční článek - 25. srpna 2017 00:05

Zastřílí si konečně Slavia? Protáhne Sigma skvělý start i na Slovácku? Vsaďte si a vychutnejte si kompletní porci všech ligových zápasů živě na TV Tipsport.

 

Bohemians čeká po týdnu další pražské derby. Tentokrát to ale nebude tak vyhecované, jako proti Spartě nebo Slavii. Klokani totiž otevřou kolo na Julisce proti Dukle a sázkaři věří, že domácí uhájí domácí tvrz i při druhém zápase před vlastními fanoušky. Na svěřence kouče Hynka sází přes 55 % tipérů v kurzu 2,10:1. Naopak na neprohru Bohemians sází borec s přezdívkou 307018mkbraun, který míří na výhru 91 440 Kč.

Bude pokračovat spanilá jízda Sigmy na TV Tipsport?
Jako uragán vlétla Sigma Olomouc do první ligy a po čtyřech kolech za sebou na druhém místě nechává Slavii i Spartu. V sobotu míří Hanáci na Slovácko a důvěra tipérů je tentokrát rozdělená naprosto rovnoměrně. Třetina sázkařů tak věří, že domácí potvrdí nadějný výkon z minulého kola v kurzu 2,36:1 a další třetina prodlužuje skvělou šňůru Olomouce za 3,16:1.

Sledujte HET ligu na TV Tipsport!
Stejně jako v minulých sezónách i letos je pouze jedno jediné místo, kde si můžete vsadit a zároveň sledovat všechny ligové zápasy bez jakéhokoliv zpoždění. Je to právě TV Tipsport, kde jsou přímé přenosy všech zápasů pro sázkaře zdarma! Vsaďte si a užívejte si špičkový domácí fotbal v opravdu přímém přenosu. Díky TV Tipsport vám neunikne jediná akce!

Založte si ZDE účet u Tipsportu a sledujte tisíce přímých přenosů z nejlepších sportovních soutěží planety! Navíc dostanete zcela zdarma 150 Kč na první sázky a bonus 50 000 Kč.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Tipsport.net

Zrušit