Rubriky:

Komerční články

Vystřelí české týmy v Evropské lize skvělou výhru 169 884 Kč?

Komerční článek - 14. září 2017 00:05

Po úvodních zápasech Ligy mistrů jde do boje i trio českých týmů v Evropské lize! Začnou výhrou, nebo ztratí body hned na startu? Jak vidí jejich šance největší komunita sázkařů?

 

Nejprve se do boje pustí Slavia se Zlínem. Sešívané čeká na úvod nepříjemné Maccabi Tel Aviv, ale o úspěchu domácím není mezi sázkaři moc pochybností. Sází na ně totiž skoro 90 % tipérů v kurzu 2,05:1. V analýze pak tenhle tip potvrzuje i borec s přezdívkou MichalC: „Maccabi má problémy hlavně v obraně, když v posledních třech zápasech inkasovalo 6 branek. Myslím, že stálý tlak nadupané Slavie dlouho nevydrží a domácí vyhrají." Na tiketu pak jeho slova potvrzuje jeho kolega Divao, který triumfem Slavie míří na výhru 169 884 Kč.

Divao pak má na tiketu i zápas Zlína se Šeriferm Tiraspol, kde věří neprohře hostů. Je tak za jedno s většinou svých kolegů, když na výhru Moldavanů míří v kurzu 3,50:1 přes 60 % tiketů.

Plzeň s FCSB zase prohraje, tuší tipéři

V devět večer pak svůj zápas rozehraje plzeňská Viktoria, kterou opět čeká nepříjemná bitva s rumunským FCSB. V prvním letošním setkání v Bukurešti skončil zápas remízou 2:2. Tentokrát ale sázkaři jednoznačně tlačí za výhrou FCSB a 85 % jich hraje domácí v kurzu 2,10:1.

Inspirujte se v Tiket aréně!

Podívejte se do Tiket arény a inspirujte se nejlepšími tikety od zkušených sázkařů, nebo se sami pochlubte svými úspěchy.

Založte si ZDE účet u Tipsportu k internetovému sázení a získejte vstupní bonus 50 000 Kč! Navíc dostanete zcela zdarma 150 Kč na své první sázky!

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Tipsport.net

Zrušit