Rubriky:

Komerční články

Sledujte nejlepšího českého hokejistu všech dob živě na TV Tipsport!

Komerční článek - 2. února 2018 19:46

Na TV Tipsport nás v sobotu čeká nevídaná bitva dvou legend českého hokeje! Fenomenální Jaromír Jágr nastoupí za Rytíře Kladno a podle všeho by proti němu měl za Benátky vyjet na led Petr Nedvěd! Sledujte bitvu dvou hokejových legend živě!

 

Tipsport.cz

Takový zážitek se jen tak nevidí! Jindy běžný zápas WSM ligy se promění ve festival legend! Na jedné straně Jaromír Jágr jako hrající majitel kladenských Rytířů a proti němu by mohl naskočit jeho spoluhráč z Pittsburghu, Petr Nedvěd, v dresu Benátek nad Jizerou.

Vybojují posílení Rytíři výhru?

Jak to vidí sázkaři? Plných devadesát pět procent tipů míří na Jágrovo Kladno v kurzu 1.22:1. Domácím Benátkám, které už přišly o šanci na play off, věří pouhých pět procent v kurzu 8,04:1. Hodně vyhledávaný je i tip na více než 6,5 gólů. V analýze to pak potvrzuje i tipér Puhla10: „Z utkání už se pomalu více stává exhibice než mistrovský zápas a bude se hrát určitě hodně i pro diváky. O góly by tedy neměla být nouze. Nehledě na to, že tento over padl ve všech třech dosavadních vzájemných zápasech v této sezóně"

Sledujte bitvu legend na TV Tipsport!

Vsaďte si a sledujte zdarma přímý přenos zápasu Benátky nad Jizerou – Rytíři Kladno na TV Tipsport v sobotu od 17:00!

Založte si ZDE účet u Tipsportu k internetovému sázení a získejte vstupní bonus 50 000 Kč! Navíc dostanete zcela zdarma 150 Kč na své první sázky!

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Zrušit