Rubriky:

Komerční články

Co jsou příznaky klesajícího testosteronu?

Komerční článek - 26. února 2018 00:05

Nebudeme chodit okolo horké kaše. Období mezi 30. a 40. rokem života je pro většinu mužů časem, kdy v jejich těle ubývá primárního mužského pohlavního hormonu. A v běžném životě se tahle změna projevuje poklesem energie, úbytkem svalové hmoty a naopak větším sklonem k tloustnutí. Řešení? Existuje. A může mít podobu kvalitního doplňku stravy.

 

Testomax.cz

Potravinové doplňky už dávno nejsou jen výsadou těch, kteří tráví dlouhé hodiny v posilovně. Do svého života je zařazují i muži, kteří chtějí aktivně bojovat proti negativním důsledkům snižování hladiny mužských hormonů. Fungují? Ty kvalitní, mezi které Testomax bezesporu patří, ano. Což dokládají četné výzkumy.

Vědecká studie* prokázala, že užívání extraktu semene pískavice řeckého sena podporuje růst svalové hmoty. Po dobu osmi týdnů byly testované skupiny A a B podrobeny stejnému pravidelnému silovému tréninku. U skupiny A byl ve srovnání se skupinou B zaznamenán až 2x větší nárůst svalové hmoty. Skupina A užívala 500 mg semena pískavice řeckého sena denně; skupina B užívala placebo. Obsah denní dávky pískavice řecké seno v TestoMaxu je 600 mg. Každá tobolka TestoMaxu při dlouhodobém užívání tak podporuje růst svalové hmoty a udržuje rovnováhu metabolismu tuků. To mužskému organismu následně může přinést větší vitalitu, sílu a lepší fyzický výkon a tím i lepší život.

Světový rekordam v hodu oštěpem Jan Železný chlapům TestoMax doporučuje

"Myslím, že jako bývalý vrcholový sportovec, se v doplňcích stravy celkem vyznám a chápu co je v jednotlivých věkových obdobích důležité. Jisté je, že v určitém věku se chlap o sebe musí začít více starat a udržovat se." Říká světový rekordman hodu oštěpem Jan Železný. „Testomax beru pravidelně a doporučuji ho!" Dodává Honza Železný.

Jak se bránit

Co dělat, abyste během „mužského přechodu" zastavili zhoršující se fyzičku? Nic složitého. Pokles hladiny mužských hormonů zmírní zdravý životní styl a pohyb. Příjem látek, které obsahuje semeno pískavice řeckého sena pak může být dobrou volbou pro muže, kteří chtějí dobýt zpět také svůj elán a sexuální touhu.

Doplněk stravy Maxulen obsahuje extrakt ze semena pískavice řeckého sena obsahuje (konkrétně 600 mg v 1 tabletě), a podporuje tak růst svalové hmoty a udržuje rovnováhu v metabolismu tuků. Kromě toho obsahuje hořčík a vitamín B6, které přispívají ke snížení míry únavy, normální psychické činnosti a normálnímu metabolismu. Zinek pak přispívá k normální plodnosti a reprodukci a také k udržení normální hladiny testosteronu v krvi.

Více na Testomax.cz

* (Poole Ch. et al.: J int Soc Sports Nutr.2010, 7:34)

Zrušit