Rubriky:

Komerční články

Bitva o čtvrtfinále je tady! Sledujte přímé přenosy všech zápasů předkola na TV Tipsport!

Komerční článek - 6. března 2018 00:05

Konečně! Tipsport extraliga otevírá brány vyřazovacích soubojů. Čeká nás předkolo play off o poslední dvě vstupenky do čtvrtfinále. Sledujte kompletní program předkola v přímých přenosech na TV Tipsport.

 

Tipsport

Čtvrtfinále si už s předstihem zajistili vítězové Prezidentského poháru, HC Škoda Plzeň, Hradec Králové, třinečtí Oceláři, Vítkovice, Kometa a Pardubice. Kdo tuto šestici doplní, to zjistíme už tento týden, kdy je na programu předkolo play off!

Kdo se podívá do čtvrtfinále?

V souboji Zlína s Olomoucí favorizují sázkaři jednoznačně Valachy s kurzem 2,04:1. Jak v analýze dodává tipér s přezdívkou WIKI74: „Po asi již tradičně zpackaném vstupu do sezóny se Zlín rozehrál k velice dobrým výkonům, naopak u Olomouce, až na ty úplně poslední zápasy, měla jejich křivka sestupnou tendenci. Zlín má každopádně mnohem větší zkušenosti se zápasy play off."

Druhá bitva vypadá o poznání vyrovnaněji, když to sázkaři vidí 60:40 pro Liberec. Na tiketu má postup Bílých Tygrů i tipér pivson2, který na ně naložil rovné 4 000 Kč.

Celé play off živě jen na TV Tipsport!

Všechny přenosy z play off si samozřejmě můžete vychutnat živě a v plném rozlišení na jediném místě, na TV Tipsport!

Založte si ZDE účet u Tipsportu k internetovému sázení a získejte vstupní bonus 50 000 Kč! Navíc dostanete zcela zdarma 150 Kč na své první sázky!

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Zrušit