Rubriky:

Komerční články

Citizens uhánějí za pomstou a postup Barcelony v pohodovém tempu

Komerční článek - 9. dubna 2018 00:05

V Barceloně šlo minulý týden vše podle předpokladů, ale že si svěřenci Pepa Guardioly povezou domů třígólový výprask, to čekal málokdo. Jak vidí sázkaři odvetné mače?

 

Tipsport

To, že uvidíme hodně gólů, bylo jasné. Že ale všechny bude ze své sítě lovit Ederson? To čekal málokdo. Citizens se tak v úterý musí pokusit smazat třígólové manko proti Liverpoolu. Požene je k tomu vyprodaný Emirates Stadium i největší komunita sázkařů. Přes devadesát procent tipérů jim totiž v kurzu 1.51:1 přihrává výhru.

Už před prvním mačem si na postup Liverpoolu jako jeden z mála vsadil i borec s přezdívkou Viktor22, který ve své analýze připomíná nabitý program Manchesteru City. „04.04. Liverpool - City, 07.04. City - Manchester United, 10.04. City - Liverpool, 14.04. City – Tottenham."

Blaugranas si postup pohlídají

Ve druhém zápase očekává největší komunita sázkařů výhru Barcelony i ve druhém mači. Její postup do semifinále má spolu s Realem a Bayernem tipér martinrastocky, který míří na krásnou výhru 115 988 Kč.

Inspirujte se v Tiket aréně!

Podívejte se do Tiket arény a inspirujte se nejlepšími tikety od zkušených sázkařů, nebo se sami pochlubte svými úspěchy.

Založte si ZDE účet u Tipsportu k internetovému sázení a získejte vstupní bonus 50 000 Kč! Navíc dostanete zcela zdarma 150 Kč na své první sázky!

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Zrušit