Rubriky:

Komerční články

Skvěle hrající Bayern nepostoupil? Tipér FaBOSS kasíroval úžasných 153 500 Kč

Komerční článek - 7. května 2018 00:01

To byl večer! Všichni napjatě očekávali, jestli Bayern zkomplikuje cestu Realu do finále LM a výkon Němců přihrál tipérům v největší komunitě sázkařů skvělé výhry!

 

Tipsport

Napodobí Bayern Juventus, nebo si Real dojde pro další finálovou účast? Otázka, která ve sváteční večer čekala na řešení se promítla i na tikety v největší komunitě sázkařů. Zápas začal pěkně zostra, když v jedenácté minutě už Karim Benzema vyrovnával na 1:1. Bayern ale tlačil až do konce a celkově tak přehrál Real v počtu rohů 11:6. To byl výsledek, který potřeboval pro svůj triumf tipér FaBOSS, který díky této statistice kasíroval krásných 153 500 Kč.

Jak zhurta začala první půlka, tak odstartovala i ta druhá. Nejprve Beznema pár vteřin po rozehrávce překlopil zápas na stranu domácích, aby o několik minut později James Rodriguez zase vrátil nerozhodný stav. Ten už vydržel až do závěrečného hvizdu a korunoval tak výhru 36 720 Kč, ze které se radoval borec s přezdívkou Filas84.

Inspirujte se v Tiket aréně!

Podívejte se do Tiket arény a inspirujte se nejlepšími tikety od zkušených sázkařů, nebo se sami pochlubte svými úspěchy.

Založte si ZDE účet u Tipsportu k internetovému sázení a získejte vstupní bonus 50 000 Kč! Navíc dostanete zcela zdarma 150 Kč na své první sázky!

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Zrušit