Rubriky:

Komerční články

Vrcholí bitvy o záchranu i o poháry! Sledujte HET ligu na TV Tipsport živě a vsaďte si

Komerční článek - 11. května 2018 12:17

Oslaví Plzeň titul už v pondělí? Stačí zaváhání Slavie na Dukle, kde ale sázkaři jasně věří hostům. Vsaďte si a vychutnejte si kompletní porci všech ligových zápasů živě na TV Tipsport.

 

Slavia v minulém kole jednoznačně odmítla plzeňské mistrovské oslavy, a tak tu máme další víkend plný napínavého čekání. Viktoria přivítá v sobotu doma Slovácko a domácí jdou do zápasu jako jasní favorité s kurzem 1,35:1.

Jediný, kdo jim pak může překazit mistrovské oslavy, je Slavia. Tu čeká malé pražské derby na Dukle. Pro sešívané byl zápas na Julisce v posledních letech příjemným zážitkem. Tři body si totiž domů neodvezla za posledních šest let jenom jedinkrát. Také v pondělí půjdou do bitvy jako jasní favorité v kurzu 1,66:1 a důvěrou 95 % tipérů.

Sledujte ligu na TV Tipsport!

Stejně jako v minulých sezónách i letos je pouze jedno jediné místo, kde si můžete vsadit a zároveň sledovat všechny ligové zápasy bez jakéhokoliv zpoždění. Je to právě TV Tipsport, kde jsou přímé přenosy všech zápasů pro sázkaře zdarma! Vsaďte si a užívejte si špičkový domácí fotbal v opravdu přímém přenosu. Díky TV Tipsport vám neunikne jediná akce!

Založte si ZDE účet u Tipsportu a sledujte tisíce přímých přenosů z nejlepších sportovních soutěží planety! Navíc dostanete zcela zdarma 150 Kč na první sázky a bonus 50 000 Kč.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Zrušit