Rubriky:

Ostatní

Živě

Jak se Aneta nestala vzpěračkou. Zase přišla k újmě

9. srpna 2016 15:55 - Praha

Neohrožená Aneta Lednová si vybrala další sport ve spojení s probíhající olympiádou v Riu. Lukostřelbu, ragby, přetahování lanem přežila, další na řadu přišlo vzpírání. Ona, padesát kilo, přesto se nasoukala do trikotu a vyšla bojovat s váhami a zemskou tíží. Ani tentokrát redaktorka Sport.cz neodešla z tréninku bez újmy.

Sport.cz

Na úvod se Aneta postavila k čince, na které bylo naloženo šedesát kilo. Holka s ní ani nehnula. Zkusila jít níže, zůstala u samotné patnáctikilové osy. Po pár pokusech skončila na třech kilech. Začátky jsou těžké.

Aneta sice umí pěkný dřep, ale trénovat se jí nechtělo, zabavila se jinak a Adéla Kolmanová, vzpěračka Bohemians Praha, si musela vystačit sama. Přece se ale redaktorka odhodlala ještě k jednomu pokusu. Nedopadl dobře, sami uvidíte.

Z ragby odešla zraněná. Při lukostřelbě trefila strom. Při přetahování se nenudila a ve vzpírání se vrátila opět ke zranění. Co bude dále? Redaktorka Sport.cz si stále jede svoji malou olympiádu v rámci vysílání Božského Ria z Prahy.

Předchozí díly:

Aneta a lukostřelba
Aneta zkusila sedmičkové ragby
Aneta a přetahování lanem

lik, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Podsekce:

     
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Medaile

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..