Rubriky:

Ostatní sporty

V olympijské soutěži o byt nabízela ČT omylem obě možnosti odpovědi špatné

7. srpna 2012 15:53 - Praha

Velkou letní soutěž o byt v hodnotě 2,2 miliónu korun nabízí na obrazovkách během olympijských her Česká televize a soutěžící prostřednictvím sms zpráv odpovídají na otázky s tématem OH, přičemž dostávají možnost dvou odpovědí. Omylem se během celého úterního dopoledne vysílaly obě špatné, teprve po upozornění redakce Práva došlo k nápravě.

 

Milan Malíček, Právo

Pro soutěžní otázku – Kolik medailí získal Ondřej Synek na minulých OH?– nabízela televize jako možnost odpovědi 2 nebo 6, jenže správně je 1, protože Synek získal stříbro jen ve skifu na OH 2008 v Pekingu.

Soutěžící, kteří zaplatí 13 korun za jednu odeslanou zprávu, tak byli několik hodin uvedeni v omyl. „Moc nás mrzí, že došlo k takové chybě a hned po vašem upozornění jsme ji napravili," sdělila Právu tisková mluvčí České televize Michaela Fričová.

„Rozhodně jsme nechtěli zmást diváky a přijali jsme taková opatření, aby k podobné situaci už nedošlo. Všechny došlé odpovědi, které poslali diváci po dobu vysílání špatné upoutávky, považujeme za výherní," vysvětlila Fričová.

kez, Právo

Zrušit


Časová osa: Ostatní sporty

Filtr článků - Ostatní sporty


Podsekce:

     
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Medaile

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..