Rubriky:

Ostatní sporty

OLYMPIÁDA ON-LINE: "Rychlý holky" postoupily do boje o medaile, Kudlička skončil osmý

10. srpna 2012 09:03 - Londýn
(Aktualizováno: 10. srpna 2012 21:50)

Čeští fanoušci si ještě vychutnávají radost ze zlatého triumfu Barbory Špotákové, přesto i dnes mohli fandit českým sportovcům. Na atletickém oválu postoupila štafeta žen na 4x400 metrů do finále, které se poběží v sobotu. Tyčkař Jan Kudlička skončil na osmém místě. Do bojů o medaile nezasáhnou bikrosařky Aneta Hladíková a Romana Labounková, které ze semifinále nepostoupily.

 

Eddie Keogh, Reuters

Sledujte 14. den olympijských her on-line ZDE

Česká čtvrtkařská štafeta ve složení Rosolová, Bergrová, Bartoníčková, Hejnová doběhla ve svém druhém semifinále na čtvrté pozici, ale do sobotního finálového běhu postoupila díky času 3:26:20, který byl sedmý nejrychlejší. Ve finále poběží reprezentace USA, Ruska, Velké Británie, Jamajky, Ukrajiny, Francie a Nigérie.

Tyčkař Jan Kudlička skočil ve finále 5,65 metru, na výšce o deset centimetrů vyšší však už neuspěl a skončil celkově na osmém místě.

O medaile se chtěly poprat české bikrosařky Aneta Hladíková a Romana Labounková. Zejména Hladíková byla až do poslední třetí jízdy ve hře o postup do finále. Nepodařil se jí však start, vzápětí zaváhala na trati a do bojů o finále tak ani jedna z českých bikerek nepostoupila.

Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ostatní sporty

Filtr článků - Ostatní sporty


Podsekce:

     
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Medaile

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..