Rubriky:

Ostatní

Korejští baseballisté zvládli základní část bez zaváhání

20. srpna 2008 09:52 - PEKING

Korejští baseballisté nezaváhali ani v posledním utkání základní části olympijského turnaje a Nizozemsko ve středu deklasovali 10:0. Do semifinále postoupili z prvního místa se stoprocentní bilancí sedmi vítězství ze sedmi zápasů.

V úterý Korejci překvapili výhrou nad obhájci zlatých medailí z Kuby, kteří ve středu toto zaváhání napravili drtivým vítězstvím 17:1 nad domácí Čínou. Zápas skončil už po sedmé směně.

Jasnou výhru ozdobil Giorbis Duvergel prvním grandslamem pekingského turnaje, když odpálil homerun při plně obsazených metách v druhé směně. V ní Kubánci doběhli pro devět bodů a utkání záhy rozhodli.

V duelu jistých postupujících do semifinále mezi Japonskem a Spojenými státy čekali diváci na první bod až do 11. směny. V ní Američané zaznamenali čtyři body, na které odpovědělo Japonsko pouze dvěma doběhy.

Výsledky - baseball:

Kuba - Čína 17:1, Korejská republika - Nizozemsko 10:0, USA - Japonsko 4:2 (v 11. směně), Tchaj-wan - Kanada 6:5 (v 12. směně).

Konečné pořadí základní části: 1. Korea 7 výher/0 porážek, 2. Kuba 6/1, 3. USA 5/2, 4. Japonsko 4/3, 5. Tchaj-wan 2/5, 6. Kanada 2/5, 7. Nizozemsko 1/6, 8. Čína 1/6.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Podsekce:

     
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Medaile

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..