Rubriky:

Výsledky

Středeční výsledky olympijských her v Pekingu

13. srpna 2008 19:12 - PEKING

Středeční výsledky olympijských her v Pekingu:

BASEBALL:
1. kolo: Tchaj-wan - Nizozemsko 5:0, Kanada - Čína 10:0, Korea - USA 8:7, Kuba - Japonsko 4:2.
BASKETBAL - ženy:
Skupina A: Rusko - Bělorusko 71:65 (35:27), Lotyšsko - Brazílie 79:78 (31:36), Austrálie - Korea 90:62 (47:33). Skupina B: Česko - Španělsko 55:74, Čína - Nový Zéland 80:63, USA - Mali 97:41. 
CYKLISTIKA:
Muži - časovka (47,3 km): 1. Cancellara (Švýc.) 1:02:11, 2. Larsson (Švéd.) -33, 3. Leipheimer (USA) -1:10, 4. Contador (Šp.) -1:18, 5. Evans (Austr.) -1:24, 6. Sánchez (Šp.) -2:26, 7. Tuft (Kan.) -2:28, 8. Rogers (Austr.) -2:35. Ženy - časovka (23,5 km): 1. Armstrongová (USA) 34:51, 2. Pooleyová (Brit.) -25, 3. Thürigová (Švýc.) -59, 4. Longová (Fr.) -1:01, 5. Thorburnová (USA) -1:03, 6. Arndtová (Něm.) -1:08, 7. Soederová (Rak.) -1:29, 8. Doppmannová (Švýc.) -1:36.
FOTBAL - muži:
Skupina A: Pobřeží slonoviny - Austrálie 1:0 (0:0), Argentina - Srbsko 2:0 (1:0); Skupina B: Nizozemsko - Japonsko 1:0 (0:0), Nigérie - USA 2:1 (1:0). Skupina C: Čína - Brazílie 0:3 (0:1), Nový Zéland - Belgie 0:1 (0:1), Skupina D: Korejská republika - Honduras 1:0 (1:0), Kamerun - Itálie 0:0. 
HÁZENÁ - ženy:
Skupina A: Rumunsko - Francie 34:26 (17:13), Čína - Angola 32:24 (14:12), Norsko - Kazachstán 35:19 (14:10). Skupina B: Rusko - Brazílie 28:19 (12:10), Korea - Švédsko 31:23 (18:13), Německo - Maďarsko 24:25 (14:12). 
JUDO:
Ženy - do 70 kg: Finále: M. Uenová (Jap.) - Hernandezová (Kuba) ipon, o 3. místo: Boschová (Niz.) - Iglesiasová (Šp.) ipon, Rouseyová (USA) - Böhmová (Něm.) juko. Konečné pořadí: 1. M. Uenová, 2. Hernandezová, 3. Boschová a Rouseyová, 5. Böhmová a Iglesiasová, 7. Meszároszová (Maď.) a Minúkadíhová (Írán). Muži - do 90 kg: Finále: Cirekidze (Gruz.) - Banichlaf (Alž.) koka, o 3. místo: Mesbá (Egypt) - Dafreville (Fr.) ipon, Aschwanden (Švýc.) - Peršin (Rus.) ipon. Konečné pořadí: 1. Cirekidze, 2. Banichlaf, 3. Mesbá a Aschwanden, 5. Dafreville a Peršin, 7. Kazušenok (Běl.) a Santos (Braz.).
LUKOSTŘELBA:
Muži - 1. kolo: Di Buo' (It.) - Bulíř (ČR) 111:100.
PLAVÁNÍ:
MUŽI
200 m motýlek: 1. Phelps (USA) 1:52,03 - světový rekord, 2. Cseh (Maď.) 1:52,70 - evropský rekord, 3. Macuda (Jap.) 1:52,97. 4x200m v. zp.: 1. USA (Phelps, Lochte, Berens, Vanderkaay) 6:58,56 - světový rekord, 2. Rusko (Lobincev, Lagunov, Izotov, Šuchorukov) 7:03,70 - evropský rekord, 3. Austrálie (Murphy, Hackett, Brits, Ffrost) 7:04,98.
ŽENY
200 m v. zp.: 1. Pellegriniová (It.) 1:54,82 - světový rekord, 2. Isakovičová (Slovin.) 1:54,97, 3. Pchang Ťia-jing (Čína) 1:55,05, 200 m pol. záv.: 1. Riceová (Austr.) 2:08,45 - světový rekord, 2. Coventryová (Zimb.) 2:08,59, 3. Coughlinová 2:10,34.
POZEMNÍ HOKEJ - muži:
Skupina A: Korejská republika - Čína 5:2 (2:2), Belgie - Německo 1:1 (1:1), Nový Zéland - Španělsko 0:1 (0:0). Skupina B: Austrálie - JAR 10:0 (5:0), Kanada - Pákistán 1:3 (1:0), Nizozemsko - Velká Británie 1:0 (0:0).
SKOKY DO VODY:
Muži - synchronní skoky z 3m prkna: 1. Wang Feng, Čchin Kchaj (Čína) 469,08 bodu, 2. Sautin, Kunakov (Rus.) 421,98, 3. Kvaša, Prygorov (Ukr.) 415,05.
SOFTBAL:
2. kolo: Čína - Venezuela 7:1, USA - Austrálie 3:0, Japonsko - Tchaj-wan 2:1, Kanada - Nizozemsko 9:2. Pořadí: 1. USA 2 výhry/0 porážek, 2. Kanada 2/0, 3. Čína 2/0, 4. Japonsko 2/0, 5. Austrálie 0/2, 6. Tchaj-wan 0/2, 7. Nizozemsko 0/2, 8. Venezuela 0/2.
SPORTOVNÍ GYMNASTIKA:
Ženy - družstva: 1. Čína (Jang I-lin, Čcheng Fej, Ťiang Jü-jüan, Teng Lin-lin, Che Kche-sin, Li Šan-šan) 188,900 bodu, 2. USA (Johnsonová, Liukinová, Sloanová, Sacramoneová, Peszeková, Memmelová) 186,525, 3. Rumunsko (Nistorová, Izbasaová, Tamirjanová, Grigoreová, Dragoiová, Acatrineiová) 181,525.
SPORTOVNÍ STŘELBA:
Ženy - sportovní pistole (25 m): 1. Čchen Jing (Čína) 793,4 (585+208,4) - olympijský rekord, 2. Otryadová (Mong.) 792,2 (590+202,2), 3. Dorjsurenová (Něm.) 789,2 (587+202,2)...20. Marušková 578, 34. Musilová (obě ČR) 571.
ŠERM:
Muži - fleret: Finále: Kleibrink (Něm.) - Ota (Jap.) 15:9, o 3. místo: Sanzo (It.) - Ťün Ču (Čína) 15:14. Ženy - kord: Finále: Heidemannová (Něm.) - Branzaová (Rum.) 15:11, o 3. místo: Mincza-Nebaldová (Maď.) - Na Li (Čína) 15:11.
TENIS:
MUŽI
Dvouhra - 3. kolo: Federer (1-Švýc.) - Berdych (17-ČR) 6:3, 7:6 (7:4), Nadal (2-Šp.) - Andrejev (Rus.) 6:4, 6:2, Djokovič (3-Srb.) - Južnyj (Rus.) 7:6 (7:3), 6:3, Monfils (Fr.) - Nalbadian (7-Arg.) 6:4, 6:4, Blake (8-USA) - Simon (10-Fr.) 6:4, 6:2, Gonzalez (12-Chile) - O. Rochus (Belg.) 6:0, 6:3, Mathieu (Fr.) - Kiefer (15-Něm.) 6:3, 7:5, Melzer (Rak.) - Lu Yen-hsun (Tchaj-wan) 6:2, 6:4.
Čtyřhra - 2. kolo: Fyrstenberg, Matkowski (Pol.) - Damm, Vízner (ČR) 1:6, 7:6 (7:3), 7:5.
ŽENY
Dvouhra - 3. kolo: Bammerová (Rak.) - Šafářová (ČR) 7:5, 6:4, Jankovičová (2-Srb.) - Cibulková (16-SR) 7:5, 6:1, S. Williamsová (4-USA) - Cornetová (15-Fr.) 3:6, 6:3, 6:4, Dementěvová (5-Rus.) - Wozniacká (Dán.) 7:6 (7:3), 6:2, Safinová (6-Rus.) - Čeng Ťie (Čína) 6:4, 6:3, V. Williamsová (7-USA) - Azarenková (12-Běl.) 6:3, 6:2, Zvonarevová (9-Rus.) - Schiavoneová (It.) 7:6 (7:4), 6:4, Li Na (Čína.) - Kanepiová (Est.) 4:6, 6:2, 6:0.
Čtyřhra - 1. kolo: Stosurová, Stubbsová (Austr.) - Šafářová, Kvitová (ČR) 6:1, 6:0.
VODNÍ PÓLO - ženy:
Skupina A: Rusko - Čína 11:13 (2:3, 5:4, 3:1, 1:5), USA - Itálie 9:9 (0:2, 4:2, 2:2, 3:3). Skupina B: Maďarsko - Austrálie 7:7 (1:1, 1:1, 1:2, 4:3), Řecko - Nizozemsko 6:9 (3:3, 2:2, 1:3, 0:1).
VOLEJBAL - ženy:
Skupina A: USA - Venezuela 3:1 (17, -20, 14, 18), Kuba - Čína 3:2 (-18, -14, 23, 30, 13), Japonsko - Polsko 3:2 (21, 20, -18, -23, 11). Skupina B: Itálie - Alžírsko 3:0 (7, 20, 12), Rusko - Kazachstán 3:0 (19, 18, 11), Brazílie - Srbsko 3:0 (15, 13, 23).
VZPÍRÁNÍ:
Muži - do 77 kg: 1. Sa Če-hjok (Korea) 366 kg (163+203), 2. Li Chung-li (Čína) 366 (168+198), 3. Davtjan (Armén.) 360 (165+195). Ženy - do 69 kg: 1. Liou Čchun-chung (Čína) 286 kg - světový rekord (128+158), 2. Slivenková (Rus.) 255 (115+140), 3. Davidovová (Ukr.) 250 (115+135).
ZÁPAS:
Muži - řeckořímský styl, do 66 kg: Finále: S. Guenot (Fr.) - Begalijev (Kyrg.) 6:1, semifinále: S. Guenot - Bajachmetov (Kaz.) 4:1, Begalijev - Gergov (Bul.) 2:2 na pomocné body. Do 74 kg: Finále: Kvirkelija (Gruz.) - Čchang Jung-siang (Čína) 10:0, semifinále: Kvirkelija - Bacsi (Maď.) 7:6, Čchang Jung-siang - Michaljlovič (Běl.) 7:6.

ČTK

Zrušit


Podsekce:

     
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Medaile

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..