Rubriky:

Formule

Ecclestone přišel o vliv a ještě mu ukradli kola od mercedesu

28. března 2005 16:30 - LONDÝN

Nedosti na tom, že donedávna všemocný první muž seriálu formule 1 Bernie Ecclestone ztratil v minulém týdnu velkou část svého vlivu v mistrovství světa. Nevydařený týden pro něj vyvrcholil v sobotu, kdy mu zloději ukradli dvě kola z jeho nového mercedesu.

 

internet

"Je to k vzteku. Měl jsem to auto první den," posteskl si Ecclestone v rozhovoru pro Daily Telegraph. Krádež se odehrála přímo před jeho londýnským domem.

Zbrusu nový luxusní model německé automobilky s označením CLS55 AMG V8 se prodává teprve několik týdnů. Ecclestone je podle svých slov zatím jediným majitelem tohoto vozu ve Velké Británii. "Asi si myslí, že na těch kolech něco vydělají, ale sotva se jim povede je prodat," uvedl Ecclestone, jehož nový miláček stojí v přepočtu přes tři milióny korun.

Britský miliardář se před pár dny dohodl na mimosoudním vyrovnání s bankami Bayerische Landesbank, JP Morgan a Lehman Brothers, které jej žalovaly kvůli přístupu ke komerčním právům na formuli 1. Podle mluvčího Bayerische Landesbank získalo toto seskupení místo Ecclestona hlavní vliv na marketingové aktivity spojené se seriálem.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Formule

Filtr článků - Formule