Rubriky:

Formule 1

Jezdci formule 1 Alonso s Hamiltonem začali držet bobříka mlčení

21. června 2007 18:40 - LONDÝN

Piloti formule 1 Lewis Hamilton a Fernando Alonso začali držet bobříka mlčení. Jezdci stáje McLaren se dohodli, že budou mluvit jeden o druhém pouze v případě, že ten druhý bude přítomen. Chtějí tak zamezit neustálým spekulacím o vzájemné nevraživosti.

"Udělali jsme to proto, abychom už v novinách nečetli, že jeden někde pomluvil toho druhého. Novináři to totiž velmi často překroutí," prohlásil dvaadvacetiletý překvapivý lídr šampionátu Hamilton s tím, že s Alonsem vychází velmi dobře. "Pokaždé, když jsem vyhrál, přišel mi pogratulovat," dodal.

"Samozřejmě, že chceme jeden druhého porazit, ale současně uznáváme kvality toho druhého," přidal se dvojnásobný mistr světa Alonso.

Podle šéfa stáje Rona Dennise se vedení týmu rozhodlo zavést "bobříka mlčení" poté, co španělská a britská média citovala Alonsa, který si postěžoval, že na rozdíl od něj má britský nováček v seriálu Hamilton v McLarenu veškerou podporu.

ČTK

Časová osa: Formule 1

Filtr článků - Formule 1


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.