Rubriky:

Formule 1

Živě

Ještě nejsem nasycený. Odejdu, až vyhraju, říká Schumacher

11. července 2012 12:20 - Berlín

"Ještě nejsem nasycený a o odchodu začnu přemýšlet až zase vyhraji nějakou z Velkých cen," prohlásil v dnešním rozhovoru pro německý Sport Bild Michael Schumacher s tím, že i ve třiačtyřiceti letech touží po stupni nejvyšším, na kterém naposledy stanul v Číně v roce 2006. Pak si dal tři roky pauzu.

 

"Ještě jsem toho ve své druhé části kariéry moc nedosáhl," uvedl sedminásobný světový šampión, který se na závodní okruhy vrátil v roce 2010.

Po dvou nepříliš vydařených sezónách stanul německý pilot na "bedně" letos v červnu, kdy při Velké ceně Evropy ve Valencii skončil třetí. Tím se však legenda formule 1 spokojit nechce. "Moje první myšlenka byla, 'Jo, dokázal jsem to', ale pak jsem si řekl: 'Ve skutečnosti bys raději stál o pár stupníků výš'," dodal vítěz 91 Velkých cen. A stovka je prý nejoblíbenější Schumiho číslo.

ras, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Formule 1

Filtr článků - Formule 1


MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.