Rubriky:

Formule 1

Ferrari má sice body, ale i nadále mu schází rychlost, říká Button

22. srpna 2012 20:23 - Praha

Pilot McLarenu Jenson Button je přesvědčen, že Ferrari čeká velmi náročná druhá polovina letošní sezóny formule 1. A to navzdory tomu, že Fernando Alonso vede průběžné pořadí šampionátu. Button je totiž přesvědčen, že Ferrari nadále schází potřebná rychlost.

 

Alex Domanski, Reuters

Alonso jako jediný dokázal vyhrát již tři velké ceny, Mark Webber z Red Bullu a Lewis Hamilton z McLarenu vyhráli dvakrát, po jednom triumfu mají Button, Nico Rosberg z Mercedesu, Sebastian Vettel z Red Bullu a Pastor Maldonado z Williamsu.

"S body, které má, odvedlo Ferrari skvělou práci," řekl Button televizi Sky Sport ve světle mizerného vstupu týmu z Maranella do sezóny. "Ale myslím si, že jim stále schází rychlost. Svou situaci budou zvládat dobře, je to skvělý tým a Fernando Alonso je skvělý jezdec. Je ale náročné vidět ostatní týmy pravidelně vítězit a to se myslím bude v dalších závodech dít i nadále."

Alonso vyhrál druhý, osmý a desátý závod sezóny, Ferrari je se 189 body na čtvrtém místě v Poháru konstruktérů za Red Bullem, McLarenem a Lotusem.

Více informací z formule jedna najdete na f1sports.cz.

Zrušit


Časová osa: Formule 1

Filtr článků - Formule 1