Rubriky:

Formule 1

FANTASY: Vytvořte si svůj vlastní tým a ovládněte svět formule 1!

7. března 2014 10:03

Nadupané monoposty a jedny z nejrychlejších motorů na světě teď můžete ovládat z pohodlí vlastního domova. Zapojte se do největší sportovní show světa, vybírejte mezi hvězdami typu Fernanda Alonsa, Sebastiana Vettela, Kimiho Räikkönena nebo Lewise Hamiltona. Zvolte, kteří závodníci teď budou jezdit a vyhrávat pro váš tým. Vytvořte si svou vlastní stáj formule 1!

 

Milióny lidí po celém světě každoročně sledují napínavé Grand Prix a vy se teď můžete zapojit do hry! K dispozici máte rozpočet 100 miliónů a vaším cílem je vytvořit co nejúspěšnější tým. Kupte si šest nejlepších pilotů a jednu stáj.

Staňte se majiteli formulové stáje. Fantasy Formule je tu, zapojte se do hry!

Vettel, Räikkönen, Button nebo snad Massa? Koho si koupíte do svého týmu je jenom na vás. Na každý závod si vytvořte ten nejlepší tým a během kvalifikace a závodu sledujte, jak se daří vašim jezdcům. Vyberte nejlepšího ze svých pilotů a udělejte z něj jedničku vašeho týmu, aby vám za svůj výkon získal dvojnásobek bodů. Navíc si do svého týmu můžete koupit jednu stáj a získáte body za oba její piloty. Preferujete Ferrari, McLaren nebo Mercedes?

Hrajte proti ostatním a vyhrajte iPad mini, PS3 nebo Xbox. Navíc si můžete vytvořit miniligu jen se svými kamarády, kolegy nebo rodinou a hodnotit, kdo z vás je skutečný odborník! Nejrychlejší sport světa teď máte ve svých rukou! Co s tím dokážete udělat? Zapojte se do hry a vytvořte si svůj vlastní tým!

fantasy

Zrušit


Časová osa: Formule 1

Filtr článků - Formule 1