Rubriky:

Formule 1

FANTASY: F1 se přesouvá do Evropy. Bude pokračovat vláda Mercedesu?

8. května 2014 20:33

Po úvodních čtyřech závodech se kolotoč formule 1 přesouvá do Evropy. Bude dvojice pilotů stáje Mercedes pokračovat i na okruhu v Barceloně ve stejně suverénní jiízdě?

 

Přestože většina týmů má pro první závod na starém kontinentu připravenu řadu vylepšení, dá se předpokládat, že pokus vyrovnat se ve Španělsku Hamiltonovi s Rosbergerem zůstane pouze zbožným přáním.

Vytvořte si tým na Velkou cenu Španělska!

Nico Rosberg sice vede o čtyři body celý šampionát před svým stájovým kolegou, avšak je to právě Hamilton, kdo si na své konto připsal vítězství v posledních třech závodech v řadě. Britský jezdec je ve skvělé formě, proto je jedničkou našeho fantasy týmu pro Velkou cenu Španělska.

Massu připravila o body v Číně chyba mechaniků

Williams se před Barcelonou nachází na šestém místě, což je pro tento tým po velmi slibných předsezónních testech zklamáním. Felipe Massa je v letošní sezóně jedním z největších smolařů královny motosportu. Úvodní závod v Austrálii nedojel, jelikož v první zatáčce do něj narazil Kobajaši, kterému selhaly brzdy. V následujících dvou cenách dojel sedmý a naposledy v Číně skončil kvůli hrubé chybě mechaniků až patnáctý. Brazilský pilot před sedmi lety v Barceloně triumfoval, uvidíme, jestli se i tento víkend popere o místo na stupních vítězů.

fantasy
Fantasy liga formule

Zrušit


Časová osa: Formule 1

Filtr článků - Formule 1