SOUTĚŽ: Kdo oblékne triko jako šampión Hamilton?

Šampionát vozů formule 1 má sice v kalendáři ještě tři závody, o mistru světa a držiteli Poháru konstruktérů je ale již rozhodnuto. Tým Mercedes má jistotu týmového triumfu jistou již dva týdny a Lewis Hamilton si titul pojistil v neděli v texaském Austinu. A kdo tuto variantu tipoval v soutěži na Sport.cz, měl šanci vyhrát originální tričko, které jezdci týmu oblékají. Kdo se může radovat z výhry?

Spolu se Sport.cz jste mohli vyhrát tričko, jaké obléká Lewis Hamilton.

Soutěž ve spolupráci s televizí Sport 1 a Sport 2 proběhla na Sport.cz od pátku 23. října do neděle 25. října, kdy byla v čase startu Velké ceny USA (21.00 SEČ) ukončena. Nárok na originální tričko týmu Mercedes získal 50., 100., 150. a 200. došlý e-mail z těch, v nichž byla správná odpověď i tip.