Plochodrážník Crump vyhrál GP v Lotyšsku, Dryml skončil desátý

Australský plochodrážník Jason Crump v lotyšském Daugavpilsu vyhrál osmý závod seriálu Grand Prix. Ve finálové jízdě porazil úřadujícího mistra světa Nickiho Pedersena z Dánska, jehož náskok v čele šampionátu snížil o jeden bod na 16 bodů. Třetí v sobotu byl Polák Tomasz Gollob a čtvrtý dojel Američan Greg Hancock.

Australan Jason Crump při Zlaté přilbě v Pardubicích

Český reprezentant Lukáš Dryml obsadil 10. místo a do klasifikace MS si připsal sedm bodů, když dokázal bodovat ve čtyřech z pěti jízd.

Pro Drymla to byl druhý nejlepší závod v sezóně. Lépe si vedl pouze v úvodní Grand Prix ve Slovinsku, kde získal devět bodů.