Klatovský byl šestý na ledové ploché dráze v St. Johanu

ST. JOHAN

Šesté místo obsadil Antonín Klatovský v tradičním závodu na ledové ploché dráze v rakouském St. Johanu. Jeho bratr Jan skončil sedmý. Suverénně zvítězil domácí Franz Zorn, který vyhrál všechny kvalifikační jízdy i finále.

Pro Antonína Klatovského byl nedělní start předposlední přípravou na kvalifikační závod o účast ve finále světového šampionátu, který absolvuje v neděli a příští pondělí v polském Sanoku.

V St. Johannu přišel o účast ve finále až na pomocná kritéria, protože měl méně vítězných jízd než Němec Stefan Pletschacher a domácí Markus Skabraut, kteří vybojovali v kvalifikační části stejný počet bodů.

Jan Klatovský odsunul na osmé místo legendu ledové ploché dráhy Švéda Pera Olova Sereniuse.