Rubriky:

Motocykly

Rossiho stále trápí zraněné rameno

30. dubna 2010 11:55 - JEREZ

Fenomenální závodník Valentino Rossi před dvěma týdny jen tak tak unikl vážnějšímu zranění při karambolu na motokrosové motorce a před Velkou cenu Španělska přiznal, že stále cítí bolest v pravém rameni. „Až tréninky ukáží, jak na tom doopravdy jsem,“ prohlásil před pátečním startem kvalifikačních bojů jednatřicetiletý Ital.

 

www.motogp.com

Lékaři po nehodě devítinásobného mistra světa sice neodhalili vážnější zranění, Rossi ale stále není fit. „Zatím ještě stoprocentně v pořádku nejsem. Stále cítím v rameni bolest a bylo určitě velké štěstí, že byl odložen závod v Japonsku. Bůhví, jak by to před týdnem v Motegi vypadalo,“ řekl Rossi novinářům před startem kvalifikačních bojů.

Právě první jízdy v Jerezu naznačí, v jakém stavu vlastně Rossiho rameno je. „Sice jsem během toho týdne navíc v rekonvalescenci hodně pokročil, stále ale cítím bolest. Je to zvláštní. Při některých pohybech to je zcela v pořádku, při jiných naopak cítím opravdu silnou bolest. V paži je síla, ale až ostřejší jízda ukáže, jak to půjde,“ dodal vítěz 104 Velkých cen.

pn, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Motocykly

Filtr článků - Motocykly