Ve Stříbře kralovali motokrosovému mistrovství Michek a Francouz Richier

STŘÍBRO

Martin Michek a Francouz Florent Richier ovládli druhý díl mezinárodního mistrovství České republiky v motokrosu ve Stříbře. Michek byl nejlepší ve třídě Open, Richier nasbíral nejvíce bodů ve dvou finálových jízdách kategorie MX2.

Ilustrační foto.

Francouzský motokrosař vyhrál na Tachovsku obě jízdy, celkem má na svém kontě tři prvenství v sezoně a vede průběžné pořadí seriálu s náskokem 15 bodů na Rakušana Philippa Ringhofera. Třetí je nejlepší Čech Marek Sukup.

Zahraničního lídra má i třída Open, které kraluje Kornél Németh z Maďarska. Ten vyhrál i nedělní první finálovou jízdu, ve druhé ale obsadil až osmé místo. Celkově tak vyhrál Michek. Průběžně je za Némethem druhý Jiří Čepelák, třetí místo patří Janu Zarembovi.

Třetí závod šestidílného seriálu se uskuteční 27. června v Kramolíně.