Kornfeil byl v tréninku v Indianapolis dvanáctý, Abraham poslední

INDIANAPOLIS

Jakub Kornfeil zajel v třídě do 125 ccm dvanáctý čas v tréninku na Velkou cenu Indianapolisu, kterou pokračuje mistrovství světa silničních motocyklů. Druhému českému jezdci Karlu Abrahamovi se nedařilo a v královské třídě MotoGP byl poslední sedmnáctý.

Jakub Kornfeil

Sedmý muž z minulého závodu MS v Brně Kornfeil byl dvanáctý v odpoledním tréninku, v dopolední pomalejší sekvenci byl čtrnáctý. Nejlepší čas dne předvedl Španěl Nicolás Terol, osmnáctiletý Čech za ním zaostal o 2,289 sekundy.

Ještě o půl sekundy větší ztrátu měl Abraham na vítěze tréninku MotoGP Caseyho Stonera z Austrálie, jenž vede průběžné pořadí šampionátu. V prvním tréninku byl český debutant v nejsilnější třídě předposlední a ztratil více než tři sekundy na domácího Bena Spiese.